Patiko? Pasidalinkite!

Žmonijos valdymo pradžiamokslis pradedantiesiems.

Pradžioje apie tuos 97% kurie gimsta ir miršta mele, o paskui apie tuos 3% žmonių, kurie gimsta mele, bet miršta tikrovėje.

Žmonija nuo pat seniausių laikų yra apgaudinėjama ir tam yra yra įvairiausių priežasčių. Paimkime eilinį planetos žmogų, kuris ryte nubudęs daro tai kas jam yra primesta ir jis tai daro ne savo noru.

Žmogus pabudęs puola gerti kavą, kuri yra narkotikas ir be kavos puodelio daugelis net neįsivaizduoja savo gyvenimo. Jeigu kalbėti trumpai ir aiškiai, didžioji dauguma planetos žmonijos yra narkomanai, vieni kava narkotizuojasi, kiti rūkalais, alkoholiu ir kitomis narkotinėmis medžiagomis.

Atsigėręs kavos, žmogus dažniausiai gaminasi pusryčius, arba tiesiog bando pavalgyti. Tai vadinama pusryčiavimu. Tai ką žmonės, o ypač gyvenantys mieste vadina maistu, tėra viso labi nuodai ir surogatai. Užkimšęs skrandžio turinį, žmogus puola puoštis -rengtis (moterys) dažytis, tam kad visuomenėje atrodytų “kaip visi”.

Apsirengę traukia į “darbą”, o pakeliui užveža savo atžalas į mokyklą. Darbas viso labo tėra vergovė, kurios nebeprižiūri vergvaldžių prižiūrėtojai, nes pakeistas vergų valdymo modelis. Vergams už savo atiduotą darbą ir vergavimą sumoka popieriukais, kuriais žmonės yra pritikinti, kad jie turi kažkokią vertę. Pakeliui į darbą paleidžia vaikučius į mokyklą, kad jų vaikus išmokytų būti sistemos dalimi. Mokykloje vaikučiams prirašo jiems visokių švietėjiškų melo programų – apšvitina.

Viskas ką išvardinau yra melas, iliuzijos, netikra ir dirbtina. Tęskime… Į darbą važiuojama automobiliu, kuris greičiausiai yra lizinginis, o lizingas mokamas už jį tam, kad būtų su kuo važiuoti į darbą. Jeigu ne lizinginis, tada situacija šiek tiek geresnė.

Pietai. Žmonės per pietus taip į save kemša šlamštamaistį, tam kad užgesintų alkio lemputę ir palaikytų gyvybines funkcijas. Po darbo užsuka į parduotuvę, pasipildyti šlamštmaisčio, o vakarus leidžia prie durnadėžių, kuriose trasliuojamas visiškas melas ir iliuzijos.

Žinios. Tai ne žinios, tai yra naujienos, kurios užkemša žmogaus smegenis, kad žmogus galvotų apie tai ir nebūtų laiko susimastyti apie rimtesnius prasmingus dalykus, o kur dar visi kiti likę šeimyninės ir buitinės problemos…

Ir taip žmogus sukasi savo ratelyje. Karts nuo karto iš to ratelio pabėga. Atostogos. Vyksta į gamtą ar kitą šalį pailsėti. Gamtoje kepa surogatinius šašlikus, gerai surogatinius gėrimus, svaigtsa ir tai vadina atsipalaidavimu. Kad ir kokioje Turkijoje ar Egipte, viskas tas pats.

Toks gyvenimo būdas vėliau ar anksčiau atves pas daktarą, kuris vėl taikys visokias programas, kurios negydo priežastis ir bandys kovoti su pasekmėmis. Ir iš to pelnysis farmacija.

O kur dar politika, religijos ir visas kitas iliuzijų pasaulis, kuriais žmonės tiki. Tiki, nes taip lengviau. Suprasti, žinoti visa šį iliuzijų pasaulį yra nelengva. Tam visų pirma reikia turėti blaivias smegenis ir loginį mastymą. Reikia taip turėti žinių.

Žmogus yra gamtos dalis. Atjungus žmogų nuo gamtos ir pasodinus ant miesto adatos, iš jo padaromas biribotas – zombis, kuris yra pritikintas visokiomis programomis.

Dabartinis kaimas taip pat ne labai kuo skiriasi nuo miesto. Išeitis viena, kuo daugiau būti gamtoje, be butelio iš šašlikų, o tiesiog pabūti miške, prie ežero ar pievoje. Pasėdėti ramiai, pamąstyti…

Ir gal, tada Jūs papulsite į šį 3% skaičių. Jeigu taip pasielgs daugiau, šis skaisčius gali kisti.

Viskas iš tikro yra labai paprasta. Jeigu norite būti arčiau tikrovės, privalėsite padaryti vieną ėjimą. Tiesiog viską apverskite antraip. Tai padarę, praktiškai ne daug apsiriksite ir atsidursite tikrovėje.

Atminkite, kad tų procesų kurių jūs nevaldote, valdo kiti ir iš to turi naudos. Visi iki vieno procesai yra valdomi, nevaldomų – savaiminių procesų neegzistuoja!

Vaidas Žemaitis


Patiko? Pasidalinkite!