Patiko? Pasidalinkite!

Po to, kai Svetlana Tichanovskaja susitiko su JAV prezidentu Džo Baidenu, Aleksandras Lukašenka išvadino ją “durne” ir “bjaurybe”. Tačiau pridūrė, kad prieš moteris jis niekada nekovoja.

Jis priminė įvykius, kuomet po rinkimų užsienio šalių spec. tarnybos buvo suplanavusios jo nužudymą. Buvo suplanuotas Tichanovskajos nužudymas (namo padegimas), norint apkaltinti Lukašenką ir tokiu būdu su juo susidoroti. Lukašenka pats asmeniškai pavedė vienai iš valstybinių įmonių skirti Tichanovskajai 15 000 JAV dolerių, Alfa būriui apsaugą ir palydėti ją iki pasienio. Ji Lukašenkai teigė, kad jos vaikai užsienyje ir ji turi pas juos vykti.

Lukašenka stebisi, kaip ji dabar meluoja sakydama, kad jai buvo grasinama atimti vaikus. “Bjaurybė. Pirmą kartą tai sakau, nors prieš moteris niekada nekovoju”.

Tai, kad Džo Baidenas priėmė marionetę Svetočką, Lukašenka įvertino labai paprastai: “Po dviejų minučių jis pamirš ją”. Taip pat pridūrė, kad Baidenas į visa tai nesivels, nes didžioji politika vyksta tyliai ir uždaruose kabinetuose. Jis taip pat teigė, kad Tichanovskaja turėjo įsteigti didžiulį opozicinį propagandistinį tinklą ne tik prieš Baltarusiją, bet iš prieš Rusiją. Visgi, viso to padaryti nepavyko.

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!