Patiko? Pasidalinkite!

Buvusi Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė visuomeniniame tinkle nurodė triuškinamai prezidento rinkimus Baltarusijoje “pralaimėjusiam”  Aleksandrui Lukašenkai nedelsiant trauktis, kadangi jis nebeturi jokios ateities

Tai Graybauskaitė paskelbė socialiniame tinkle “Twitter”, kuriuo lietuviai praktiškai nesinaudoja. Šis socialinis tinklas yra populiarus JAV politikų tarpe. JAV draugai pamatė. Grybauskaitė ir kiti vasalai gaus pliusą už “lojimą”, bet kas iš to? Negi Lietuvos politikieriai mano, kad Lukašenka ims ir paklausys jų kliedesių?!

Apie tai sklebiama ir valstybinio transliuotojo pranešime „Kol Lukašenka ignoruoja Prezidentūrą, Grybauskaitė jam siunčia žinią: nebeturi ateities Baltarusijos žemėje“.

Ekspertai.eu primena, kad kiek anksčiau Lietuva diplomatiniais kanalais Baltarusijos valdžiai pristatė šalies vadovo Gitano Nausėdos siūlomą krizės sureguliavimo planą. Tačiau iki šiol Minsko reakcijos nesulaukta.

Todėl buvusi prezidentė D. Grybauskaitė ir nusiuntė papildomą perspėjantį signalą A. Lukašenkai su nurodymu, ką jis privalo daryti.

Parengta pagal ekspertai.eu  inf.


Patiko? Pasidalinkite!