Patiko? Pasidalinkite!

Paskutiniu metu Lietuvos politikų neadekvatus elgesys, Lietuvą įtraukė į ekonominį karą su kaimynine Baltarusija.

JAV nurodymus vykdantis Gabrielius Landsbergis, įsakė Aleksandrui Lukašenkai pakuotis daiktus. Ar taip turi elgtis diplomatijos vadovas?

„Lukašenkos režimui nieko mes nenorime pasakyti, tik pakuotis daiktus ir atiduoti žmonėms  valdžią. O žmonėms aš tik galiu palinkėti kantrybės, dėl to, kad tai yra kovos pergalės turbūt sunkiausia dalis“, – žurnalistams teigė G. Landsbergis.

Turime pasekmes

Didelės eilės prie Lietuvos pasienio kontrolės punktų susidarė dėl neveikiančių programinės įrangos produktų. Baltarusijos ir Lietuvos pasienyje vis dar išlieka didelės eilės sunkvežimių, praneša Baltarusijos valstybės sienos komitetas.

12 val. duomenimis, iš Baltarusijos į Lietuvą įvažiuoti negali daugiau nei daugiau nei 2 tūkst.  sunkvežimių.

„Kamennyj Log” pasienio punkte laukia 710 sunkvežimių, „Kotlovkoje” — 570, „Beniakonyse” — 480, „Privalkoje” — 310 sunkvežimių.

Baltarusijos ir Latvijos pasienyje dviejuose pasienio postuose laukia 500 sunkvežimių. Pakeliui į Lenkiją susikaupė 180 sunkvežimių.

Iš viso į ES šalis iš Baltarusijos negali patekti 2750 sunkvežimių.

Dėl Muitinės departamento sugedusių serverių ir neveikiančių IT sistemų krovinių vežėjai jau kelias dienas įstrigę Lietuvos ir Baltarusijos pasienyje

Lietuvos nacionalinė vežėjų automobiliais asociacija („Linava”) teigė, kad verslas susiduria su didžiuliais sunkumais dėl kelių sugedusių serverių, o Finansų ministerija net nebando išspręsti šios kritinės problemos. Asociacijos teigimu, IT sistemų atkūrimo darbų pabaiga nusikelia į pirmadienį.

Kyla vienas ir vienintelis klausimas: kiek lietuviai dar kentės?!

SN inf.


Patiko? Pasidalinkite!