Patiko? Pasidalinkite!

Praverčiau  vieno prokonsevatnyko fb profilį, kur Juknevičienė Karbauskį kaltina tarnyste Maskvai. Moteris visus be išimties šitaip iškolioja. Normalioje demokratinėje šalyje toks politikas seniausiai būtų patrauktas  baudžiamojon atsakomybėn už šmeižtą ir asmens orumo įžeidimą. Ji jau dešimtis žmonių yra taip apšmeižusi. Kai kurie jau kreipėsi į teismą, bet apart pasakymo, kad neranda jokių bendradarbiavimo duomenų – teismai toliau nejuda, nes kišeniniai – toliau Raselė nėra traukiama baudžiamojon atsakomybėn.

Silpnesnio maumenėlio žmonės nesusigaudo, kad ji melagė ir šmeižikė. Tuo naudojasi dabartiniai konservatoriai. Naudojasi nebaudžiamumu, kas Lietuvą vis tolyn ir tolyn stumia į nedemokratiją. Stumia į diktatūrą. Ši moteris diskredituoja savo partiją. Sveiki partiečiai ją suspenduotų, bet to nėra, nes partija serga labai sunkia neįgalumo forma. Paskutinė vėžio forma, itin progresuojančia forma, kai partinis organizmas nebemoka priimti  tinkamų teisingų sprendimų. Jiems vėžiniai dariniai  yra brangesni už sveikus organus. Te inkstą išpjauna sveiką, bet vėžį palieka. Toks pacientas  pts save pasmerkia miriop. Iš dalies  graudu, kad  TS-LKD save  totaliai susikompromitavo. Bet iš kitos pusės – gerai. Mirs savanoriška mirtimi be gydymo diktatorius Adolfas, ar Josifas. Lietuviški mąsteliai, bet suprantate apie ką pezu.

Per paskutinį pusmetį stebiu savanorišką šio darinio agoniją. Antai garbačiauskaitės pastatymas į LRT. Tai  totali jų klaida. Jei būčiau samdytas tos partijos įvaizdžio kūrėjas, būčiau sakęs, kad tik ne Garbačiauskaitė – tai šūvis sau  į galvą, – ne į koją. Totalus  stagnacinis bukumas  veda juos į  itin greitą susinaikinimą.

Ar šio darinio gailėtis? Ne . Na yra dar liberalai. Tie  yra filialas TS ir KDP. Jie tiek pat keliauja šiukšlynan vis  su didesniu pagreičiu.

Skaudžiausiai yra tai, kad pseudo  politikai uzurpavę viską yra taip Lietuvoje, kad bijau  dėl  ES, NATO subirimo.  Būsime nepasiruošę kaip kokie  uzbekai, tadžikai, kurie  netikėjo CCCP griūtimi. Ką gavo? Nusiritimą į afrikietinį lygmenį.

Tie kas ES pinigėlius bukai savinatės per plyteles – neverkite, kai kažkas ims ir jus kabins ant šakių po kelių metų. Patys kalti. Trumparegiškumas jus pražudys. Prisiminkite pasaką apie auksinę žuvelę. Ką ta boba turėjo, kur reikėjo sustoti, o kuo pasaka baigėsi? Pasakos  baigiasi  dažniausiai gerai. Ar  kalbama apie grįžimą prie to paties iš kur ir išeita? Jokio progreso. Auksinė žuvelė gražino į pradžią – senutę paliko antriems metams, bet realybėje, o politikoje  antrų metų nebūna, tad mąstykite ką darote. Žlugs Lietuva – jūsų nepriglaus vakarai. Nežinote Ruandos prezidentienės likimo? Ponia vakarams šiknon lindo. Ją paslėpė prancūzai, bet gyvena  dabar iš minimalios  pašalpos bendrabutyje. Ne kokiame viešbutyje, bet pusbenamių bendrabutyje, o buvo pirma ponia ir vartė milijonus su vyru. Susigundė žadėta valdžia, o ką gavo?  Tą patį gaus ir mūsieji. Nuvaryti arkliai yra nušaunami. Jau matome Adamkaus tąsymus. Tai kaip čia su ta demokratija ir  žmogų  teisėmis? Palieku pamąstymams  Juknevičienės ir šeimos likimą. Pasinaudos ja ir jos šeima kaip prostitute, – kai taps nebereikalinga, ją išmes už borto  rykliams  pamaitinti. Ji aniems niekas, nes tai europinės vertybės.  O europinės vertybės yra pastovios apgavystės ir melas.

niekarimta.ga


Patiko? Pasidalinkite!