Visuomenininkas Antanas Kandrotas, užfiksuotas Vilniuje degalinėje prie prabangaus „Jaguar“ automobilio su galimai diplomatiniais numeriais.
Nuotrauka socialiniame tinkle „Facebook“ paskelbė Andrius Tapinas ir paprašė Valstybės saugumo departamento pasidomėti šia situacija.
Apie tai socialiniame tinkle „Facebook“ paskelbė Andrius Tapinas:
“Atkreipiu dėmesį į naująjį prezidentūros draugą ir vieną iš Šeimų sąjūdžio lyderių Antaną Kandrotą – Celofaną, kuris neseniai davė interviu Baltarusijos televizijai, pasakodamas, kokia bloga yra Europos Sąjunga
Nuotrauka šviežia ir tikrai įdomi. Joje užfiksuotas Celofanas, kuris Viada degalinėje Vilniuje sėda prie prabangaus „Jaguar“ automobilio vairo. Dar įdomesni raudoni automobilio numeriai – juos patikrinę specialistai man beveik 100% garantavo, kad tai yra draugiškosios Baltarusijos diplomatiniai numeriai ir jiems priklausantis automobilis.
Nebent yra tolimas variantas, kad diplomatiniai numeriai nebegalioja ir automobilį Celofanas vairuoja nelegaliai, kaip buvo nutikę prieš kelerius metus Medininkų poste sulaikytam baltarusiškų cigarečių kontrabandininkui, kuris bandė vaizduoti diplomatą.
Valstybės saugumo departamentas, gal pasidomėkit kokią laisvą minutę turėdami.
Atnaujinta: Baltarusijos ambasada paneigė, kad tai jos automobilis, bet įraše ir kalbėjau apie Baltarusijos diplomatinius. Numeriai yra itin panašūs į išduodamus Baltarusijoje, tačiau iš Baltarusijos, aišku, jokio patvirtinimo negavome, o šiandien automobilių ekspertai iškėlė dar vieną keistą versiją, kad tai gali būti kažkokio Maltos ordino riterių a la diplomatiniai numeriai. Pastebėjus automobilius su panašiais numeriais užsienio forumuose diskutuojama, kad jie neturi jokių diplomatinių privilegijų išskyrus tai, kad atrodo panašiai, o realiai yra “feikiniai”. Šita versija dar keistesnė nei baltarusiškų.”
Andrius Tapinas beveik 100% yra šlykštus melagis, nes tie numeriai nėra Baltarusijos diplomatiniai numeriai. Susisiekus su Antanu, jis paaiškino kieno tai numeriai, bet nutarėme to neviešinti. Faktas tas, kad tie numeriai nėra Baltarusijos diplomatiniai. Sorošo ir valstybės finansuojamam sąmokslininkui Tapinui palikome darbo, tegul ieško ir aiškinasi, kieno tai numeriai.
BV inf.
Tai gi rašo, kad Antanas K.paaiskino,tik neatskleidžia žiniasklaidai,skaitykit
Kodėl nepaklausiat paties Cilofano, kas, kur, ir kieno mašina jį vežioja.
tiesą? Nebent žvejai.
Na ir koks tas Tapinas zurnalistas jei raso tokias nesamones: tai Baltarusijos numeriai tai Maltos tai dar kazkieno,zodziu tu skaitytojau atsirink kuri versija tau labiau patinka.Argi gali tikri moralus zurnalistai taip rasyti-juk aiskiai matosi kad tai eilinis smeistas siekiant kenkti.Tai stai kokie buna save vadinantys “zurnalistai”.O juk daugelis juo tiki-atsibuskit
o kas sakė, kad tapkė (ne senasis, bet irgi tinka) moralus?
But Latviu
O Kroatijos numeriai
Tapkinizmo populiarumai krinta žemyn. Niekas nenori klausyti kvailysčių.
Tai numeriai diplomatiniai, bet ne Baltarusijos. Tai kieno ambasadorius yra Kandrotas? Galėtų ir pasakyt….
Iš ko jūs sprendžiate, kad jie diplomatiniai?
Pasirodo Tapinas geniukas….tuk…tuk… tuk… stukacius…skundikas!…
Viskas dėl €
Apgailėtina.Apsipozorino Taptyginas.