Patiko? Pasidalinkite!

Ar niekada nepagalvojot, kad tikėjimas demokratija jau seniai yra įgijęs keistos religinės sektos atspalvį?… Juk nėra normalu, kad žmogus 30 metų nuolat vaikščiotų po įvairiausius rinkimus, kaskart nusiviltų, kaskart prisiektų jį apgavusiems politikieriams atkeršyti, o atėjus naujiems rinkimams, vėl ir vėl kartotų viską iš pradžių.

Baisiausia, kad “tikintieji” dėl visų nesėkmių kaltina ne tikruosius kaltininkus, o save – “ką išsirinkome, tą ir turime”, arba tuos, kurie atsisako dalyvauti beprasmėse balsavimo apeigose – “nedalyvavot, todėl išrinko ne tuos”.

Patikėkit, jei būtų taip paprasta išrinkti sąžiningus ir nesavanaudžius vien pažiūrėjus į rinkiminį plakatą ar televizijos laidą bei padėjus kryžiuką biuletenyje, tai tie sąžiningi nesavanaudžiai jau seniai būtų išrinkti ir gyventume teisingoje šalyje. Jeigu to iki šiol neatsitiko, tai matyt to ir neatsitiks niekada, nes žaidžiame priešo mums primestą žaidimą, pagal jo taisykles, kuriame mums laimėti neįmanoma.

Ką gi daryti? Atsakymas toks paprastas, kad daugeliui net ir šiandien dar sunku juo patikėti, nors žinia apie protėvių mums paliktą LIETOS savivaldos būdą jau seniai sklando viešoje erdvėje. Tautos, Šeimų valdžia gyvavo mūsų žemėje tūkstantmečiais, ji gyvuos ir vėl, tik turime pagaliau visi ją prisiminti ir patikėti protėvių išmintimi. Tada ir priešas išgaruos kaip dūmas, nes jis silpnas, o mes stiprūs.


Patiko? Pasidalinkite!