Patiko? Pasidalinkite!

Andrius Lobovas– Jonavoje gyvenantis šešių vaikų tėvas, aktyviai kovojantis prieš skiepus, alkoholio reklamą, netvarką savivaldybėse ir aplamai betvarkę Lietuvoje.

Andrius Lobovas į kovą prieš skiepus pakilo tada, kai po skiepijimo autistu tapo jo sūnus Vėjas. Nuo to laiko Andrius galima sakyti atliko mokslinį darbą išsiaiškinęs apie skiepų žalą ir daugeliui specialistų jis patapo „neįkandamu riešutėliu”, nes per tiek metų Andrius išsiaiškino iki menkiausių smulkmenų apie skiepų žalą ir jų poveikį žmonėms.

Paskutinis Andriaus žygis buvo, kai veždamas savo vaikus į mokykla jis viešai sustojo miesto centre ir pradėjo plėšti alkoholio reklamos popierinius lapus nuo reklaminių stendų, taip išreikšdamas savo protestą, kad jo vaikų akivaizdoje yra reklamuojami nuodai.

Už tai Andrius kenčia iki šiol, jis gavo 4  mėnesių namų areštą ir nuo 22val. iki 06val. privalo būti namuose. Keista yra tai, kad Andrių po bausmės paskyrimo, Jonavos policija tikrina kiekvieną naktį iš eilės. Andrius vienintelis maitintojas šeimoje,dailininkas – tatuiruočių meistras uždarbiaujantis užsienyje, todėl dabar jam yra visiškai apribotas išvykimas į užsienį uždirbti pinigų, kad pramaitinti šeimą.

Atvykę naktį prie namo kuriame Andrius gyvena su savo šeima, pareigūnai su prožektoriais vaikšto apie langus, nuo ko pradeda loti šuo ir pažadina vaikus. Po tokių vizitų šeima realiai nueina miegoti, tik 3 val. nakties ir vaikai į mokyklą eina neišsimiegoję.

Andriaus žmona Inga yra stipri moteris ir supranta policininkų galimus kėslus, išvesti ją iš kantrybės, kad ši keltų šeimoje skandalus ar priekaištus Andriui. Ji minėjo, kad nepalūš ir sekantį kartą pati kelsis su Andriumi ir visus tuos policijos vizitus filmuos.

Už ką Andriui toks policijos kerštas?

Pasirodo, kad Andrius būdamas „neramios dūšios”, o teisingiau pilietišku asmeniu, pradėjo narplioti galimai didelį skandalą galintį įšaukti sukčiavimo atvejį. Andrius įtaria, kad Jonavoje už tūkstančius eurų pripirktos kameros neatitinka deklaruojamos kokybės, nes labai daug nusikaltimų yra neatskleista , dėl jų labai prastos vaizdo kokybės.

Kai kurie naktiniuose apsilankymuose pareigūnai prasitarė, kad „Andriau užlipai ant labai skaudžios problemos, KAMERŲ”, todėl dabar tave ir „dulkina”.

Laukite tęsinio…

bukimevieningi.lt inf.

 


Patiko? Pasidalinkite!