Patiko? Pasidalinkite!

Policijos departamente lankėsi LR Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto nariai, kuriems pristatyta Lietuvos policijos parengties situacija, kalbėta apie galimus įstatyminius pakeitimus, aptartas reikalingas teisinis reguliavimas. Su komiteto nariais diskutuota apie būtiną sąveika su kitomis institucijomis karo kontekste, policijos vaidmenį ir funkcijas karo metu.

Policijos generalinis komisaras Renatas Požėla padėkojo komitetui už palaikymą ir pagalbą bei pabrėžė, kad mažos valstybės pagrindas ir stiprybė – visų spec. tarnybų bendradarbiavimas, todėl būtina kalbėti apie dar glaudesnį bendradarbiavimą ir tam rengtis. Policijos vadovas pasidžiaugė, kad ypatingai geras bendradarbiavimas vyksta su pasieniečiais, kurie pasienio rajonuose padeda policijai reaguoti į įvykius, o policija padėjo kolegoms migracijos krizės metu.

Komiteto nariai taip pat lankysis Lietuvos policijos antiteroristinių operacijų rinktinėje ARAS, kur diskutuos apie ARO pareigūnų vaidmenį karo kontekste ar esant kitoms ypatingoms situacijoms.

Policijos inf.


Patiko? Pasidalinkite!