Patiko? Pasidalinkite!

Vakcininkas Vytautas Ūsonis šiuo metu yra pagrindinis veidas valstybinio transliuotojo eteryje, kurio misija yra hyper aktyviai, kiek įmanoma daugiau reklamuoti vakcinas ir vakcinavimosi nuo koronaviruso būtinybę.

Iš vyriškio lūpų nepaliaujamai besiliejanti dažnai tiesiog neįmantri propaganda būtų pusė bėdos, nors ir aiškiai jaučiamas persistengimas. Suprantama, mažai kas patikės, kad vakcininkas propagandą skleidžia už dyką, be naudos sau.

Portalas respublika.lt publikacijoje „Bill Gates finansuoja skiepų šalininkus Lietuvoje?“ leido suprasti, kodel V. Ūsonis yra toks vakcinavimosi fanas.

Tačiau dar svarbiau, toje pačioje publikacijoje minima, kad vakcininkas V. Ūsonis yra būtent tas ilgai neįvardintas ekspertas, kuris susijęs su visų  Lietuvos naujagimių privalomu skiepijimu nuo hepatito B infekcijos, žinant, kad toks skiepas didžiąja dalimi atveju yra visiškai beprasmiškas, jei napasakyti daugiau. (Ekspertai eu primena, kad ekspertų įvardinti nepavyko ir dabartiniam Sveikatos apsaugos ministrui Arūnui Dulkiui, apie tai skelbėme publikacijoje „Ministras Arūnas Dulkys atsakė į klausimus dėl skiepijamų naujagimių vakcina nuo hepatito B infekcijos“).

Žinoma, kai kas nuostabiai jau porą dešimtmečių iš eilės iš tokio skiepijimo nuostabiai užsidirba iš valstybės kišenės.

Be abejo – tai itin šlykštus sukčiavimo atvejis ne todėl, kad kasmet išsiurbiami solidūs mokesčių mokėtojų pinigai į konkrečias kišenes, bet todėl, kad naujagimiams leidžiama vakcina, kuri jiems absoliučiai beprasmė.

Tad kyla klausimas – ar galima pasitikėti propagandisto-vakcininko V. Ūsonio skleidžiama informacija apie vakcinas nuo koronaviruso ir privalomą skiepijimąsi jomis?

Spręskite jūs, ekspertai.eu ir bukimevieningi.lt skaitytojai.

Jūsų dėmesiui kovo 30 d. „PressJazz TV“ laidos „2K+“ fragmentas (visą laidą žiūrėkite ČIA):

Ekspertai.eu


Patiko? Pasidalinkite!