Patiko? Pasidalinkite!

Birželio 15–25 dienomis buvo atlikta rinkos ir viešosios nuomonės tyrimų kompanijos „Baltijos tyrimai“ apklausa. Apklausos duomenys parodė siaubingą padėti landsbergistų partijoje, Gabrielių Landsbergį palankiai vertina, tik 26 proc., o nepalankiai – 64 procentai apklaustųjų.

Tokios krizės landsbergistams dar neteko patirti per visą „nepriklausomos” Lietuvos politinę istoriją. Krito ir „išsinuomotos” lyderės Ingridos Šimonytės vertinimas, ją palankiai vertinančių sumažėjo per 10 procentinių punktų (42 proc. vertina palankiai, 46 proc. – nepalankiai).

ingrida Šimonytė alus

Vargu ar Ingridai Šimonytei pavyks „nuvesti” partiją į politines aukštumas, nes jos asmenybė nepasižymi padorumu, kultūringu bendravimu ir nuoširdumu. Alų maukianti iš bokalo ir bendravimo kultūra parodo, kad ji kaip asmenybė yra labai menka.

Štai tik keletas Šimonytės, perliukų:

…principų apšikimas…

…nes daugiau išbezdėt – ne jo galioms…

…atsiminė numirėlis perst…

…kokia bitch yra karma…

…Seimo beždžionėlei…

…per tokius kretinus…

…tuščiagalvė ir tuščiagarbė valstiečių rinkimų komisijos pirmininkė…

…duot į snukį kam nors?’…

…tiems kas dar šį ryt dar nevėmė- lizinginė diarėja iš po plintuso…

Vargu ar pavyks jai papirkti landsbergistinę auditoriją, kurią sudaro daugiausia pensinio amžiaus publika. Žinoma, tokių kaip Algio Greitai ir kitų smegenų plovėjų, landsbergistai yra užsiauginę ir jaunosios kartos fanatikų, bet su jais dvi bėdos: jie neina balsuoti ir jų labai mažai.

Pabaigai tiktų, visiems gerai žinomas dainos „Medžiai be lapų” žodžiai, kurie apibūdina šių dienų landsbergistų būseną prieš rudenį artėjančius Seimo rinkimus:

Medžiai be lapų – nieko jie neturi
Medžiai be lapų – nieks į juos nežiūri
Medžiai be lapų – liūdnos jųjų mišios
Medžiai be lapų – stovi lyg pamišę.

Egidijus Paulauskas


Patiko? Pasidalinkite!