Patiko? Pasidalinkite!

Sulaukiu daug laiškų ir skambučių, dėl artėjančių Seimo rinkimų. Man dar vis keista, kad pas žmones toks didžiulis noras balsuoti. Atrodo, kad ir ką berinktume, o Lietuva kaip pradėjo nykti nuo 90-ųjų, taip toliau ir nyksta. Aš vis galvodavau, kad žmonės pagaliau supras, kad rinkimai į Seimą nėra labai reikšmingi, bet pasirodo, kad klydau.

Darydamas šį vaizdo įrašą, galvojau apie tuos, kurie bandys daryti pirmus žingsnius politikoje ir bandys savo laimę rinkimuose. Žinoma tarp jų yra daug padorių ir patikimų žmonių, kurie aklai tiki, kad tokiu būdu galima pakeisti Lietuvą.

Lietuva mano giliu įsitikinimu valdo nusikaltėlių klanas, kuris turi “stogą”, kaip ir tikrame mafijiniame pasaulyje. Ar nors vienas bandantis patekti į seimą turi planą, kaip šią mafiją nugalėti? Ne. Dauguma yra vedami aklu tikėjimu, kad papuolus į Seimą bus galima kažką padaryti…

Aš esu įsitikinęs, kad Lietuvos likimas yra sprendžiamas ne Lietuvoje, Seime ar Prezidentūroje… Lietuvos likimas yra sprendžiamas (kaip ir visada), didžiųjų žaidėjų pasitarimuose (dalybose).

Aš tiesiog netikiu, kad Lietuva yra laisva, nepriklausoma, savarankiška ir demokratinė valstybė. Užmuškite, aš tuo netikiu! 95% žmonių tuo tiki. Užduokite klausimą patys sau: Kodėl jie tuo tiki? Kieno pagalba yra formuojamos nuomonės ir kieno pagalba jiems bus suformuota nuomonė už ką balsuoti? Ir sutikite, kad šis darbas atliktas – labai gerai!


Patiko? Pasidalinkite!