Patiko? Pasidalinkite!

Nepaisant žemų reitingų: Baidenas ketina balotiruotis antrai kadencijai. Dabartinio JAV vadovo reitingai nukrito iki rekordinių žemumų, apklausos rodo, kad rinkėjai nenori daugiau jo matyti prezidento poste.

JAV prezidentas Džo Baidenas išreiškė ketinimą vėl balotiruotis į valstybės vadovo postą —— 2024 metų rinkimuose, apie tai praneša leidinys “Washington Post“.

Anksčiau leidinio “USA Today” ir Safolko universiteto atlikta apklausa parodė, kad tik 38% amerikiečių rinkėjų palaiko Baideno veiklą. Dauguma gi pasisako prieš jo kandidatavimui antrai kadencijai.

Baidenas tapo vyriausiu JAV prezidentu, o 2024 metais jam sukaks 82 metai. Kai kurie ekspertai mano, kad dėl jo amžiaus Demokratų partija valstybės vadovu galės siūlyti dabartinę viceprezidentę Kamalą Harris, kuriai sukaks tik 57 metai.

Baidenas ir jo aplinka pastarosiomis dienomis ne kartą pareiškė, kad JAV vadovas ketina būti perrinktas 2024 metais. Tai įvyko dėl mažėjančio pritarimo Baidenui lygio, taip pat nerimo dėl infliacijos ir nesėkmingų bandymų įveikti pandemiją.

Tuo pačiu metu net kai kurie partijos nariai skeptiškai vertina pareiškimus apie perrinkimą, ypač turint omenyje tai, kad ateinanti kampanija gali reikšti įtemptesnį grafiką nei 2020 metų kampanija, kai dauguma renginių vyko virtualiai dėl koronaviruso pandemijos.

Anksčiau buvęs JAV prezidentas Donaldas Trampas paskelbė apie savo ketinimą dalyvauti 2024 metų rinkimuose.

“100% galvoju apie lenktynes ​​dėl prezidento posto ir esu įsitikinęs, kad mums pasiseks”, — neseniai interviu pareiškė Donaldas Trampas.

Buvęs prezidentas laikomas pirminių rinkimų favoritu iš respublikonų partijos, jei nuspręs vėl siekti prezidento posto 2024 metais.

SN.


Patiko? Pasidalinkite!