Nepykite, bet mes be Vytauto Landsbrgio ir jo eilių negalime. Tiesiog tapome priklausomi, kaip narkomanai, o jis mums kas dieną po dozę… Pristatome fašistinės Stalinistinės Tarybų sąjungos laikais, įgijusio profesoriaus statusą prof. Vytauto Landsbergio naujausias eiles.
Vytautas Landsbergis:
DU FAŠIZMAI
Stalino idėja – ištrotyti pasaulio buržuaziją.
Kurie priešintųsi.Hitlerio idėja – ištrotyti visuotinę, pirmiausiai
anglosaksų, žydiją.Senelis būtų pasakęs:
abu labu.
BV inf.
Šlykštus senis ,kuris neturi jokio supratimo kada ir kur pradėti ir baigti bet tai marazmas nusenusio žmogaus ir mes tai turime skaityti….?!
Šlykštus senis ,kuris neturi jokio supratimo kada ir kur pradėti ir baigti bet tai marazmas nusenusio žmogaus ir mes tai turime skaitgti….?!
Galutinai nudurnejes vytautelis gal laikas imtis priemonių……
Kada žiniasklaida nekvies šio žmogaus niekur? Juk matot žmogui farekt. Pagailėkit senelio ir nevarginkit.
Na ka jau cia bepridesi?!
Aciu Profesoriui uz roju zemeje!
o zydu tarnas landsbergis nori istrotyti lietuviu tauta.
Nereikejo zydu saudyti, profesorius atkersys!
Siuo metu Jevro-pyder-sojuze – liberastinis, piderasinis NEOkomunizmas. Cha cha cha …..su vafliuotu debilo snukiu.
Hitleris buvo NACIONAL-SOCIALISTAS, Stalinas-KOMUNISTAS Tiktai Musolinis FASISTAS. NEMELUOKIT kurvos. Tiesa Smetona ir Landzbergis taip pat NACIONAL-SOCIALISTAI, bet Landzbergis dar ir KOMUNISTAS Lietuva turtinga visokiais hibridais.
nekoduoja senis
ne tai nekoduoja, pripažįsta kad vsiuotinė žydija tai tas pats kas pasaulio buržuazija
Kodel jus tam isgamai tiek demesio skiriate?! Manau daugeli nudziugintu tik zina-kad jis nudvese arba atsisedo uz grotu…Ir aplamai,defejate…😞
Mažeikiai – 14 milijardų, Snoras – 6 milijardai, Ūkis – 4 milijardai, Paskola 3 milijardai nuostolio, Independenso nuoma 2 milijardai nuostolio. Viso – 29 milijardai. Gerai pavarė Tulpės – Ožio gauja ….kaip dabar jų nesaugoti?
Ačiū už skaičius už tiek patubdysim iki gyvenimo galo visą jų šaiką…
Jau saulelė atstodama ritas… Metas pjaut, ką pasėjai. Ogi – žiū – aš nieko nepasėjęs /Donelaitis/ O pasėjai tik blogį, ar ne, senas Ožy?
Leizbe su konservliberastais prasuko milijardines aferas energetikos sektoriuje,isvogė bankus,praskolino lietuviu tauta uz milziniskus %%%%% o antra kodencija raudona leizbe gavo tik skanduodama kuproto ozio stukaciaus lozunga rusei puoleee…..
Baikit platinę jo nesąmones – man tuoj įvarysit vėžį!
Čia ne pilnas jo “eilėraštukas”. Pilnas turėtų skambėti taip:- TRYS FAŠIZMAI Stalino idėja – ištrotyti pasaulio buržuaziją.
Kurie priešintųsi.
Hitlerio idėja – ištrotyti visuotinę, pirmiausiai
anglosaksų, žydiją. Lendzbergio idėja-ištrotyti Lietuvių tautą,pirmiausia runkelius ir moliūgus. Senelis pasakytų,:-Padėk dieve lendzbergiui….