Patiko? Pasidalinkite!

SKELBKIME VIEŠĄ KARĄ pavojingiems Dulkio vadovaujamiems durniams iš Sveikatos apsaugos ministerijos, kurie šiandien viešai paragino nepilnamečius LR piliečius pažeisti įstatymus.

Tamstos Dulkio vadovaujama ministerija šiandien paskelbė, kad skiepys vaikus nepaisant tėvų pozicijos. Ministerijos atstovė kreipėsi į visus Lietuvos vaikus ir paragino juos nepaisyti šeimos, tėvų ir kreiptis patiems į šeimai gydytoją ir jie bus skiepijami slapta nuo tėvų ir nepaisant LR įstatymų. “Jeigu vaiko nuomonė dėl vakcinacijos nesutampa su tėvų (įtėvių), globėjų arba rūpintojų nuomone, jis gali kreiptis į šeimos gydytoją, kad šis dokumentuotų, jog asmuo gali teisingai įvertinti savo sveikatos būklę. Gavęs tokį dokumentą, vaikas gali savarankiškai registruotis skiepui ir pats atvykti į vakcinacijos centrą.”

Štai tokį kvietimą nesilaikyti įstatymų ministerija paskelbė šiandien kviesdama skiepytis vaikus nuo 12 metų. Iš esmės toks ministerijos raginimas prilygsta raginimui pažeisti Konstituciją ir įstatymus ir už tai biurokratai turėtų būti baudžiami.

Jeigu iki rytojaus ministerija nepaskelbs, kad tai buvo klaida ir ministerijos atstovė nusišnekėjo tuomet oficialiai kreipsimės į Lietuvos vyriausiąjį administracinį teismą, kad tokia nusikaltama ministerijos klerkų saviveikla būtų sustabdyta.

P.S. Viešai informuoju tuos, kurie be mano žinios bandytų skiepyti mano vaiką – nedarykite to, tokio jūsų poelgio šalutines pasekmes jausite labai ilgai. Gali net galvą paskaudėti.

Atsišaukimo autorius daugiavaikės šeimos tėvas Kristupas Krivickas

Remiu ir pritariu VIEŠAM KARUI – lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Astra Genovaitė Astraukaitė


Patiko? Pasidalinkite!