Patiko? Pasidalinkite!

Advokatas davė priesaiką ir parodymus Panamoje dėl Porošenkos nusikaltimų ir remiantis tuo buvo iškelta baudžiamoji byla

Panamos teisėsaugos institucijos pradėjo baudžiamąją bylą dėl Petro Porošenkos pinigų plovimo, “Telegram” kanale teigė buvęs Janukovičiaus administracijos vadovo pavaduotojas, advokatas Andrejus Portnovas.

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „porošenka linkevičius“
Linas Linkevičius svečiuose pas Petro Porošenką Ukr.prz. foto.

Anot jo, iš pradžių Panamos valdžia patikrino informaciją apie tai, kad Porošenka ir jo bendražygiai Panamoje slėpė “nusikalstamas pajamas, aktyvus ir turtą”, nemokėjo mokesčių į Ukrainos biudžetą ir plovė pavogtas lėšas.

Vėliau Portnovas davė priesaiką ir parodymus Panamos advokatams dėl Ukrainos buvusio prezidento nusikaltimų ir tuo remiantis buvo iškelta baudžiamoji byla.”Mes tikrai žinome, kad jo finansiniai ir komerciniai sandoriai užsienyje vyko tragiškiausiomis ukrainiečių mirties dienomis.

Po pirmųjų tyrimo rezultatų parodysime, kaip ir kuo jis prekiavo, kai išsiuntė ukrainiečius į karą”, — pridūrė advokatas.

Jis taip pat išreiškė viltį, kad Ukrainos generalinė prokuratūra pateiks prašymą areštuoti buvusio prezidento sąskaitas ir turtus visame pasaulyje.Anksčiau Ukrainos valstybinio tyrimų biuro direktorius Romanas Truba pareiškė, kad valstybės biuras nagrinėja 11 baudžiamųjų bylų prieš Porošenką ir jo komandą.

Vėliau Portnovas teigė, kad Ukrainos valstybinis tyrimų biuras iškėlė dar dvi bylas: dėl grobstymo kariuomenėje ir pasų klastojimo.

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!