Patiko? Pasidalinkite!

Žinoma kad ne! Naujai suburta partija “Lietuva yra čia” tiktų labiau Baltarsujoje ir Vilniaus krašte, bet ne dabartinėje Lietuvoje.

Juozaitis tai dar vienas mankurtas vesiantis aveles į skerdyklą. Kas atsakys į šį klausimą, nuo kada Lietuva yra čia?

Naujas politinis judėjimas paremtas rusofobija, perdėtu, galimai fašistiniu patriotiškumu, nieko naujo Lietuvai neatneš. Tai tiesiog vasalų ir “amerikasosų” naujas judėjimas, o ir pats Juozaitis eilinis filosofinių šablonų kartotojas. Save vadina filosofu, bet jo filosofinės žinios prilygsta mano 10-ies metų sūnaus supratimui.

Sunaikino „Tvarkos ir teisingumo“ partiją

Paaiškėjo, kad už „Tvarkos ir teisingumo“ partiją pakeisiančios politinės jėgos vairo stos prezidento rinkimuose dalyvavęs Arvydas Juozaitis, kartu su judėjimu „Lietuva yra čia“.

A.Juozaičio vadovaujama politinė jėga, pasak “tvarkiečio” V.Kamblevičiaus, turėtų vadintis „Santalka Lietuva yra čia“. O šio judėjimo branduolį sudarys A.Juozaičio judėjimas „Lietuva yra čia“.

Prieglauda lengvatikiams

Štai ir dar viena prieglauda legvatikiams, žydrųjų ekranų žiūrėtojams. Taip jau 30 metų ir varginama Lietuva su visokio plauko parsidavėliais, mankurtais ir žiopliais, kurie nežino savo šaknų ir istorinės praeities.

Nieko naujo, Rusai puls.

Lietuva bėdele….

Vaidas Žemaitis


Patiko? Pasidalinkite!