Patiko? Pasidalinkite!

Greitai pasieksime minčių cenzūrą. Negalėsi pykti, būti nepatenkintas, liūdnas. Nes tada daraisi pavojingas visuomenei. Kameros viską stebi!

Kaip visada, viskas yra daroma “mūsų pačių labui”… “Vienas iš tyrimo tikslų- kad žmonės Lietuvoje būtų laimingi.” “Ši informacija labai naudinga verslui, savivaldybėms ir gyventojams”.

Ar žinojote, kad Vilniaus Gedimino technikos universitetas (VGTU) mokslininkai nuolat matuoja Jūsų nuotaikas? Kasdien, eidami sostinės gatvėmis rodote jiems – esate laimingi ar pikti, įtūžę, ar net įsimylėję. Tokie tyrimai užsienyje gali tapti net teroro aktų prevencijos priemone, o ką su šiais duomenimis veikia Vilniaus miesto savivaldybė?

Vilniaus miesto savivaldybė kartu su Vilniaus Gedimino technikos universitetas (VGTU) mokslininkais jau metus analizuoja vilniečių emocijas. Profesorius Artūras Kaklauskas mano, kad šis tyrimas padės ne tik savivaldybei, bet ir verslui. „Juk laimingas žmogus į viską žiūri pro rožinius akinius ir žymiai daugiau perka,“ sakė projekto vadovas.

Voldemar Vlasov


Patiko? Pasidalinkite!