Patiko? Pasidalinkite!

Kauno rajone gyvena tokia labai keista moteris, kurią nuolatos seka visokiausios tarnybos, ją nuolatos kažkas bando nunuodyti, bet ji, kaip pati teigia, “užuodžia savo užpakaliu tuos, kurie ją seka” ir žino atmintinai sekėjų automobilių numerius. Kristina teigia, kad ją sekančios mašinos yra labai keistos, su 10 lempų ir per viršų bėga benzinas.

Dar moteris pridūrė, kad ją nuolatos puola ir prieš ją bei jos kanalą yra vykdomos atakos. Kaip pati autorė teigia, ją (tiksliau, jos youtube kanalą) puola apie 50 tūkst. žmonių auditorija, bet pažiūrėjus jos daromų reportažų įrašus matosi, kad šie susilaukia vos kelių šimtų peržiūrų. Jeigu jos kanalas būtų puolamas “tūkstančiais”, tuomet automatiškai puolantieji turėtų užeiti ant jos įrašų ir taip sukiltų šių peržiūros. Ji savo vaizdo įrašuose kaulija žmonių pinigų ir apsimeta auka.

Savo kanale ši moteris skleidžia labai daug melo ir kliedesių, kuriais kai kurie žmonės patiki. Melas apie jos kanale komentuojančius tūkstančius komentatorių yra labai lengvai pastebimas, tik pati autorė to nemato (komentatorių skaičius matomas mobiliojoje YouTube versijoje). Siūlome pažiūrėti naujausius Kristinos perliukus ir įvertinti jos svarbą šioje planetoje.

Daugiau apie Kristiną Sulikienę:

“2014 metų sausio 13 dieną Kristina Sulikienė tapo Didžiojo Lietuvos etmono Jonušo Radvilos mokomojo pulko savanore, tačiau iš jo buvo pašalinta jau sausio 24 dieną. Tuomet K. Sulikienė iškraipė Lietuvos kariuomenės vado Jono Vytauto Žuko žodžius. Kariuomenės vadui taip pat yra pareiškusi, kad po rinkimų ji sutiktų būti Krašto apsaugos ministre, nors ne kartą teigė, kad Lietuva nėra NATO narė.

Kariuomenės vadovybė tuomet moters elgesį įvertino itin neigiamai, nes moteris nuolatos įsiveldavo į konfliktus, karius žemino, įžeidinėjo, neklausė vadų įsakymų, meluodavo, taip pat eidavo į vyrų kambarius, o kai juos rasdavo nuogus, atsisakydavo išeiti iš kambario.

Skandalai K. Sulikienę lydėjo nuolatos, pavyzdžiui, kai moteris dirbo Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio vidurinėje mokykloje, apkaltino penktoką, kuris neva prie jos priekabiauja seksualiai bei skundą pateikė Moterų ir vyrų lygių galimybių kontrolieriui. Skundas buvo atmestas, o po tokių veiksmų K. Sulikienė turėjo palikti darbą.”
Skaitykite daugiau: VDU darbuotoja prisistatanti moteris šokiruoja pasisakymais

SV inf.

 


Patiko? Pasidalinkite!