Patiko? Pasidalinkite!

„Atsiųskite moterį“ – Nuskambėjo eilinis nurodymas iš Briuselio Lietuvos politikams ir kilo didžiulis šaršalas, ką daryti, iš kur paimti moterį ir nusiųsti į atsakingą postą Briuselyje.

Nesvarbu ar žmogus bus kompetetingas, išmanantis darbo sritį , svarbu, kad būtų moteris.  Toks reikalavimas atrodo visiškai kvailas, nes juo neva siekiama „lyčių lygybės“, kas yra aplamai nesąmonė. Sakote moterys ir vyrai yra lygus ir moterys neteisingai nuvertinamos? Sakote moterys ir vyrai lygūs?

Kodėl tada moterys nesiunčiamos kirsti miškų?
Kodėl moteris nesiunčiamos tiesti geležinkelių?
Kodėl moterys netiesia kelių?
Kodėl moterys nedirba kalnakasyboje?
Kodėl moterys nešaukiamos į kariuomenė o vyrai šaukiami privalomai?
Kodėl moterims darbo kodeksas numato daugiausia pakelti 15 kg o vyrams 25 kg?
Kodėl moterys į pensiją išleidžiamos anksčiau nei vyrai, nors vyrų gyvenimo trukmė statistiškai gerokai trumpesnė?

Sąrašą klausimų galima tęsti ir tęsti, bet akivaizdu, kad moterys ir vyrai nėra vienodi ir lygūs, niekada nebuvo ir nebus, bet štai, atsilaisvino svarbus postas Briuselyje, ir mes privalome parodyti pavyzdį, kad moteris turi būti toje kėdėje nepriklausomai nuo savo gebėjimų.

Skirtumus tarp lyčių būtina nuo mažens pripažinti, nes skirtumai tarp vyrų ir moterų nėra tik anatominiai. Lytiškumas nėra vien fizinis dalykas. Moterys ir vyrai mąsto ir mato kitaip, pažįsta save ir pasaulį kitaip, išreiškia save ir kuria kitaip. Vyras ir moteris yra visiškai skirtingi. Jei norime įgyvendinti lygiavertiškumo principą, privalome pripažinti skirtumus.

Lyčių lygybė, tai teorija, kuri pavirto į ideologiją kurią propaguoja ES. Visos teorijos bandomos grįsti mokslu. Tačiau akivaizdu, kad stengiamasi lyčių lygybės teoriją prievarta padaryti visuotinę, totalitarinę. Sugalvotas ištisas represinis mechanizmas. Žmonės, kurie pasisako prieš, išvadinami homofobais ir kitokiais fobais. Prasideda gąsdinimai ir bauginimai.

Dovydas Lileikis


Patiko? Pasidalinkite!