Patiko? Pasidalinkite!

Nuo pedofilijos skandalų besivaduojanti bažnyčia- prieš gėjų paradus. Taip pat prieš ir rikščionių organizacija “VšĮ Krikščioniškosios Kultūros Institutas”, kuri kviečia pasirašyti peticiją, prieš 2019 m. birželį Vilniuje organizuojamas “Baltic Pride” eitynes.

Homoseksualų ir transseksualų eitynėmis „Baltic Pride“ 2019 m. birželį Vilniuje vėl siekiama propagandinių bei politinių tikslų įgyvendinimo. Eitynės pažeidžia Nepilnamečių apsaugos nuo neigiamo viešosios informacijos poveikio įstatymą, o sykiu galimai pažeidžia ir Lietuvos Konstituciją. Demokratinėje valstybėje mažumos neturi diktuoti sąlygų daugumai, kaip tai jau tapo įprasta kai kuriose Vakarų šalyse, praktiškai grąžinančiose į totalitarinius laikus su minties policija ir persekiojimu už pažiūras.

Kreipėmės į Lietuvos gyventojus prašydami pasirašyti peticiją, kuri pakeistų eitynių vietą iš Vilniaus centro į mažiau nepilnamečių lankomą arba sustabdytų šias eitynes apskritai.

Jei norite gauti daugiau informacijos apie šią kampaniją, užpildykite ir pateikite žemiau esančią formą (informaciją atsiųsime paštu, jei pateiksite tikslius ir pilnus duomenis).

Eugenijus Paulauskas


Patiko? Pasidalinkite!