Patiko? Pasidalinkite!

Nuo balandžio 4 dienos nepasiturinčius šalies gyventojus pasieks šiais metais antroji parama maisto produktais, praneša Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

“Šiuo laikotarpiu labai svarbu padėti nepasiturintiems ar mažas pajamas gaunantiems žmonėms. Dalinant maisto produktus, siekiama padėti socialinėje atskirtyje atsidūrusiems žmonėms. Tai yra viena iš valstybės teikiamos paramos formų”, – sako ministrė Monika Navickienė.

Pranešama, kad balandį paramą maisto produktais sulauks beveik 170 tūkstančių nepasiturinčių asmenų, tarp kurių ir pabėgėliai iš Ukrainos.

Paramos krepšelį sudarys 9 skirtingi maisto produktai: greito paruošimo avižų košė su džiovintomis uogomis, kiaulienos konservai, vištienos konservai, konservuota raugintų agurkų sriuba, saldintas sutirštintas pienas, aliejus, avižiniai sausainiai su šokolado gabaliukais, keptos konservuotos pupelės pomidorų padaže ir UTH ekologiškas pienas.

Parama mažas pajamas gaunančiuosius šiemet pasieks dar keturis kartus – birželio, rugpjūčio, spalio ir gruodžio mėnesiais. Kartu su birželio ir gruodžio mėnesių maisto produktų dalijimais asmenys sulauks ir paramos higienos priemonėmis.

Paramos dalijimus organizuoja savivaldybių administracijos ir dvi nevyriausybinės organizacijos: labdaros ir paramos fondas “Maisto bankas” ir Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugija.

Parama dalijama daugiau nei 600 punktų visoje Lietuvoje

Maisto produktus gali gauti tie gyventojai, kurių vidutinės mėnesinės pajamos vienam šeimos nariui neviršija 193,50 eurų per mėnesį. Esant objektyvioms priežastims, savivaldybių administracijos nustatyta tvarka, parama gali būti skiriama, kai pajamos viršija nurodytą sumą per mėnesį.

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!