Patiko? Pasidalinkite!

“Volkswagen Group Rus” gamyklos Kalugoje ir Nižnij Novgorode gali atnaujinti darbą šią vasarą, praneša laikraštis “Vedomosti”.

“Volkswagen Group Rus” gamyklos Kalugoje ir Nižnij Novgorode darbą gali atnaujinti 2022 m. birželio–liepos mėnesiais“, – rašo laikraštis su nuoroda į šaltinius.

Pažymima, kad gamyba buvo sustabdyta kovo 3 dieną dėl specialios Rusijos karinės operacijos Ukrainoje ir problemų dėl komponentų tiekimo.

Kol kas “Volkswagen Group Rus” darbuotojams oficialiai pranešama tik apie prastovą iki gegužės 12 d., rašo laikraštis. Tačiau, anot laikraščio šaltinio, ji truks iki liepos mėnesio imtinai dėl to, kad kai kurių komponentų tiekimas užstrigo pasienyje su Lenkija. Anot jo, kadangi tranzitas per Ukrainos teritoriją neįmanomas, o Lenkija krovinio nepraleidžia, svarstoma komponentų pristatymo į Stambulą ir toliau per Gruziją į Rusiją galimybė. Laikraščio šaltinio teigimu, įmonės vadovybė tikisi, kad šis klausimas bus išspręstas iki gegužės vidurio.

“Volkswagen” gamybos planą 2022 metams Rusijoje dar nesumažino… Dabar preliminariai kalbama apie konvejerių paleidimą birželį… Grupės įmonių darbuotojai visą atlyginimą gaus bent iki balandžio vidurio”, – rašo laikraštis su nuoroda į šaltinį.

Pažymima, kad “Volkswagen” automobilius surenka Kalugoje ir Nižnij Novgorode. Kalugos gamyklos pajėgumas – 225 000 automobilių per metus, joje gaminami „Volkswagen Polo“, “Škoda Rapid” ir “Volkswagen Tiguan”. Nižnij Novgorode – Škoda Octavia, Karoq ir Kodiaq, Volkswagen Taos.

“Škoda Kodiaq gamyba iš Nižnij Novgorodo bus perkelta į Kalugą. Tačiau “Volkswagen” visiškai neatsisakys surinkimo GAZ grupės aikštelyje, kitaip koncernas negalės gauti specialioje investicinėje sutartyje numatytų mokesčių lengvatų… Be to, bendrovė ir toliau planuoja 2023 m. atidaryti trečią pamainą Kalugos gamykloje”, – rašo laikraštis, remdamasis šaltiniu.

Busines News Media


Patiko? Pasidalinkite!