Patiko? Pasidalinkite!

Ar kada susimąstėte, ką geriausia vyras gali duoti savo moteriai santykiuose, o ką – blogiausia? Štai, pavyzdžiui, aš – susimąsčiau. Ir štai kokią išvadą pasidariau.

Geriausia, ką jis gali jums duoti – tai pasitikėjimą rytojaus diena, patikimumą ir apsaugą. Tik nereikia painioti su miglota perspektyva “kada nors vėliau”. Ne tas atvejis. Čia viskas paprasta ir aišku.

Blogiausia, ką jis gali jums duoti – pastovią netikrumo būseną, kuri slegia moterį ir laiko ją pastovioje įtampoje ir labai stipriame strese.

Tai visi tie beprasmiški lūkesčiai, fantazijos ir viltys, kurias moteris pati sau įsiteigė, o vyras tiesiog pakursto jas, kad ir toliau laikytų moterį ant kabliuko. O gal jis ir nekursto, kadangi moteris su šia užduotimi pati puikiausiai susitvarko.

Paprasčiau sakant, moteris pradeda išsigalvoti tai, ko nėra, kadangi jai baisiai norisi tikėti, kad tai visgi egzistuoja. Dėl to įsikimba į vyro žodžius, atseit, “dabar aš dar nepasiruošęs rimtiems santykiams, bet laikui bėgant, kada nors paskui, kaip nors, galbūt…” Ir viskas – jai daugiau nieko ir nereikia.

Ji pasirengusi vos ne amžinybę laukti to “kada nors, kaip nors” ir tikėti, kad būtent ji ir yra toji ypatinga moteris, kuri jį pakeis, o toliau viskas jau eisis kaip per sviestą. Norėtumėt!

Patikėkite, laukti nėra jokios prasmės. Vyras arba iškart suteikia jums šitą pasitikėjimą savimi, judviejų santykiais ir jo rimtais ketinimais, arba viso to neduoda ir dėl to jūs visą laiką tartum “kybote ore”, vis kažko laukdama be jokio pagrindo. Veltui švaistote šitiems lūkesčius gyvenimą ir laiką.

Juk jei su šituo vyru vis dar kol kas neaišku, tai aplinkui yra pakankamai puikių ir vertų vyriškių, kurie jau dabar nusiteikę rimtiems santykiams, nori sukurti šeimą. Tokie vyrai priėmė sąmoningą sprendimą kurti su mylima moterimi šeimą. Ir jie tiesiai šviesiai jums apie tai pasakys, nelaikydami jūsų nežinomybėje ir laukime.

Jie nesakys jums: “Aš kol kas dar nepasirengęs, argi mums taip blogai be oficialios šeimos? Palūkėkime, iš pradžių pagyvenkime kartu keletą metų, o paskui pasižiūrėsime, kas iš to gausis…” Tokie vyrai tik išsekins jums visus nervus ir jau tiksliai neduos nei saugumo, nei pasitikėjimo rytojumi jausmų.

Dėl to gerai įsižiūrėkite, su kuo pradedate santykius ir dėmesingai klausykitės, ką būtent jums kalba vyras, kol esate, taip sakant, dar “ant kranto”. Tai sutaupysite ir laiko, ir nervų, ir sveikatos.

seimairnamai.eu


Patiko? Pasidalinkite!