Patiko? Pasidalinkite!

Džordžui Sorošui savo tarnautojams mažinant išmokas bei paramą, į nelaimę galimai pakliuvo ir visiems gerai žinomas kvailių linksmintojas, landsbergistų samdomas klounas Algirdas Ramanauskas

Tas nelemtas koronavirusas kirto per „kvailių linksmintojų” kišenes ir galvas. Vieni pasinėrė į gilias depresijas, kiti į alkoholizmą. Karantinas taip pat sujaukė daugelio estrados bei kitų „pigienos” atlikėjų gyvenimus.

Algirdas Ramanuskas taip pat neliko nepaliestas šios baisios pandemijos. Jis jau nebeslepia ir viešai demonstruoja savo alkoholizmo pasekmes: laidoje vartoja alkoholį, bei, kaip visada, keiksmažodžius.

O kaip gi be pašaipų. Šį kartą Algirdas išsišaipė iš Žydrūno Savicko, kuris nesenai atskleidė Andriaus Tapino sąsajas su Džordžo Sorošo fondais. Tuomet Žydrūnas už tokias atskleistas naujienas buvo užsipultas landsbergistės Nijolės Oželytės, kuri Žydrūną išvadino mėsos gabalu ir š…o krūva.

Perspėjimas! Vaizdo medžiagoje naudojamos nešvankybės (kas ir priimtina landsbergistams), bei vieša alkoholio reklama. Bet už tai niekas Algirdo Ramansuko nebaudžia, nes, kaip pats jis sako – bendradarbiauja su VSD, o tai galima vertinti kaip VSD priedangą bei apsaugą nuo baudžiamumo.

Vladimiras Zlodėjus


Patiko? Pasidalinkite!