Patiko? Pasidalinkite!

Į šį straipsnį sureagavo DELFIO melagis žurnalistas Vaidas Saldžiūnas, kuris atskleidė apsišaukėlio tapatybę ir pareigas.

A. Guogis yra ne NATO pareigūnas, o Zarasų šaulių 7-osios kuopos vadas.

Pagaliau “Būkime vieningi” susilaukė grasinimų ir iš NATO. O konkrečiau – iš save NATO pristatančio asmens, kuris pažadėjo sunaikinti “Būkime vieningi”

Facebook.com Algis Guogis
Facebook.com/ Algis Guogis

Karininkas socialiniame tinkle, pasirodo, turi dvi paskyras, todėl neaišku ar jis yra Algis Guogis, ar Algirdas Guogis. Rašoma buvo iš paskyros Algis Guogis, bet kitoje paskyroje matosi, kad nuotraukos to paties žmogaus.

Algirdas Guogis
Facebook.com/ Algirdas Guogis

NATO save prisistatantis Algis “Būkime vieningi” komandai pasiuntė konkretų signalą, kad būsime sutriuškinti ir “sulupti” (kalba netaisyta): “As esu NATO. O jūs snargliai. Esu Lietuvis pasiryżęs lupt vatnikus iš …vieningi…”.

Vaidas Saldžiūnas melagis meluoja

Negalime patikėti, kad NATO paskirtis yra naikinti vietos žmones, kurie nesutinka su jos propaganda. Negi rimtai šie karininkai yra ruošiami tam, kad atėjus momentui “X” imtų naikinti kitaip mąstančius žmones? O gal šaudys prie iškastų duobių, kaip vokiečiai žydus ir į jas vers?

Algis taip pat kvietė susitikti. Tik, greičiausiai, ne arbatos. Kaip supratome, jis, kaip didis NATO karininkas, pakvietė “Būkime vieningi” į atvirą mūšį. Mus jis išvadino Kremliaus fašistais, vatnikais, asilėliais, putinoidais, taip pat buvo priminta, kad antrą pasaulinį karą išprovokavo Stalinas ir tuo bandė apginti Adolfą Hitlerį. Be abejo, buvo paminėta ir priminta, kad Rusija yra šlamštas.

Kas jis?

Jums pateikėme naudingo idioto pavyzdį – štai kaip NATO propagandistai plauna smegenis kariams, kurie pasiruošę žudyti savus be jokio gailesčio. Pabendravus su Algiu supratome, kad tai galimai psichikos sutrikimų turintis žmogus, kuris adekvačiai nesugebėjo atsakyti nei į vieną užduotą klausimą, o tik liejo pyktį svaidydamasis įžeidinėjimais.

NATO indėlis – sukiršinta ir į dvi stovyklas padalinta visuomenė: “patriotai” (tie, kurie už NATO bei landsbergistų propagandą) bei “priešai” (tie, kurie pasisako už tautų draugystę, bet “patriotų” atžvilgiu būtini išnaikinti).

Pažiūrėjus į Algio profilį, matosi, kad žmogus be galo religingas ir garbina stabus bei užsiima žemės ūkiu (tai labai gerbtina). Ūkininkauja Algis senos laidos rusišku traktoriumi T-40.

Algirdas Guogis nuotrauka.
Facebook.com / Algirdas Guogis

Religingo žmogaus pagrindinė silpnybė yra ta, kad ji lengvai įtikinamas ir jam neegzistuoja analitinis mąstymas. Jis tiesiog aklai tiki. Pas Algį taip pat pastebėta ir neapykanta kitoms tautoms. Tokie žmonės žino vieną dalyką – kad sovietai trėmė žmones, tačiau nesupranta, kad nuo trėmimų kentėjo visa Tarybų sąjunga, tame tarpe ir patys rusai. Į tremtį lietuvius siuntė ir lietuviai, kurie be jokio gailesčio į traukinius kišo savo kaimynus ir t.t.

Ši tema yra be galo skaudi Lietuvai. Tačiau esmė tame, kad ja yra manipuliuojama ir tokie kaip Algis nesupranta, kad Sovietų sąjungos jau senai nebėra, o Putinas trėmimus yra asmeniškai ir viešai pasmerkęs.

Tikimės, kad šie grasinimai buvo parašyti ne iš psichiatrinės ligoninės ūmių psichikos sutrikimų skyriaus. Šiuos grasinimus vertiname kaip labai žemo intelekto žmogaus kliedesius, kurie iš jo sklinda apeinant jo paties sąmonę.

PS

Todėl dar kartą pareiškiame, kad “Būkime vieningi” yra už visų tautų ir šalių draugystę, draugiškus ekonominius ryšius ir naudingą abipusę partnerystę.

Rusai puola

Vasilijus Kovalskis


Patiko? Pasidalinkite!