Patiko? Pasidalinkite!

Lietuvos pirmoji ponia Diana Nausėdienė ketvirtadienį susitiko su programos „Lietuvių išeivijos studentų stažuotė“ (LISS) dalyviais iš Jungtinių Valstijų ir Kanados, su jais aptarė šalies pažangą ir karjeros galimybes Lietuvoje.

Studentai su pirmąja ponia pasidalijo savo praktikos įspūdžiais skirtingose šalies verslo įmonėse, medicinos įstaigose ir institucijose, akcentavo, kad Lietuva juos žavi savo modernumu ir perspektyvomis technologinių inovacijų srityje. Jaunuoliai taip pat dalijosi savo įžvalgomis apie lituanistinį švietimą užsienyje.

D. Nausėdienė susitikimo dalyviams perdavė Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos linkėjimus, pakvietė juos apsvarstyti galimybes atvykti į Lietuvą ne tik dėl tolesnių studijų, bet ir dėl profesinių aukštumų siekio mūsų šalyje.

„Gerbti ir puoselėti savo etnines vertybes, meilę Lietuvai ir jos kultūrai yra nepaprastas darbas. Svarbu didžiuotis savo mažos tautos didinga kultūra – Jūs esate šalies ambasadoriai. Tačiau Lietuva yra ir Tėvynė Jūsų idėjoms skleistis“, – sakė pirmoji ponia.

D. Nausėdienė pagyrė lietuviškų šaknų turinčius jaunuolius už jų puikias lietuvių kalbos žinias, linkėjo jas toliau puoselėti.

LISS programoje, kurią remia Lietuvių fondas, kviečiami dalyvauti JAV ir Kanados lietuvių kilmės bakalauro ir magistro laipsnių studentai. Daugiau nei per dešimt metų programoje jau dalyvavo daugiau nei trys šimtai studentų.

Prezidento komunikacijos grupė


Patiko? Pasidalinkite!