Patiko? Pasidalinkite!

Paskutinį kartą, kai Donaldas Trampas  paliko Baltuosius rūmus, buvo kovo 28 dieną. Jis tuomet trumpam išvyko į Virdžiniją, kad išlydėtų karo medicinos laivą

JAV prezidentas Donaldas Trampas pirmą kartą po kovo pabaigos paliks Baltuosius rūmus ir vyks į Camp Davido priemiesčio rezidenciją, pranešė „The Hill“.Paskutinį kartą JAV prezidentas paliko Baltuosius rūmus kovo 28 dieną, kai trumpam išvyko į Virdžiniją, kad išlydėtų karo medicinos laivą. Nuo to laiko Trampas visada gyveno Vašingtone.

Remiantis Amerikos Džono Hopkinso universiteto duomenimis, JAV nustatyta daugiau nei 1,1 milijono žmonių, užsikrėtusių koronavirusu, daugiau nei 65 tūkst. žmonių mirė dėl komplikacijų.

Kovo viduryje buvo pranešta, kad JAV administracija aptarė Brazilijos lyderio Žairo Bolsonaro, susitikusio su Trampu, ligą, po to Amerikos vadovas tyrėsi dėl koronaviruso, o testo atsakymas buvo neigiamas.

Kovo 11 dieną Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė naujos koronavirusinės infekcijos COVID-19 protrūkį pandemija.Naujausiais PSO duomenimis, pasaulyje užfiksuota daugiau nei 3,4 mln. infekcijos atvejų, mirė daugiau nei 240 tūkst. žmonių.

SN inf.


Patiko? Pasidalinkite!