Patiko? Pasidalinkite!

Landsbergių gauja ir toliau niršta. “bukimevieningi.lt” portale tikrai atskleista ne mažai juodų konservatorių darbų, todėl, jie kaip beišmanydami bando pajungti visą savo sunkiąją artileriją, tokius, kaip Algį Ramanauską, Tapiną ir kitus “karius”.

Šį kartą pristatome dar vieną šmeižiką, dėl kurio Vaidas Lekstutis kreipėsi į policija. Konservatorių fanas Daugvardas Noreikis, matydamas, kad sparčiai auga bukimevieningi.lt lankomumas ir tarp jo draugų, vos ne kiekvienas dalinasi mūsų informacija, nusprendė papilti eilinio konservatoriško vėmalo.

daugvardas noreikis

Po šitokios tikrovės ir realybės neatitinkančios informacijos, tuoj pat buvo kreiptasi į policiją. Šį kartą Daugvardas Noreikis greičiausiai savo fantazijas ir sapaliones gaus įrodinėti teisme.

daugvardas noreikis policija

Kaip liudytojai ir “laikintojai” įtraukti ir kunigas Audrius Mikitiukas  ir apsišaukelis istorikas Aivars Citrons, kuris save pristato kaip Aivaras Lileika. Šis veikėjas žinomas kaip artimas buvusio “Ūkio banko” savininko Vladimiro Romanovo remiamas istorikas, kuris už atitinkamą atlygį, turėjo suklastoti Lietuvos ir Žemaitijos istoriją, tam kad Romanovas būtų pripažintas tikruoju LDK  Romanovų giminės palikuonių. Buvo sukurtas projektas LDK atstatymas, kurį teko žemaičiams pristabdyti. Aivaras dar žinomas kaip Žemaitijos vėliavų klastotojas, jis “pripiešė” žemaičiams naujų vėliavų, su dvejomis meškomis ir Makedonijos saule per vidurį.

Bukimevieningi.lt

Nepriklausome jokiai politinei partijai, ar politinei organizacijai. Nesame finansuojami jokių kitų valstybių ir aplamai nesame gavę jokios valstybinės paramos, bei nebendradarbiaujame su jokiomis specialiosiomis tarnybomis, tame tarpe ir Lietuvos. Esame priklausomi savo sąžinei, protėviams ir savo vaikų ateičiai. Tie kas skleis bet kokį melą, apie tai, kad esame kažkokios valstybės projektas, nedelsiant bus paduoti į teismą ar kreiptasi į atitinkamas teisėsaugos struktūras.

Vaidas Lekstutis Žemaitis

Linas Naujelis

 


Patiko? Pasidalinkite!