Patiko? Pasidalinkite!

Kiek dar ilgai teisėsauga dangstys šį konservatorių neliečiamą „kovinį klouną”? Jau kartą pedagogų profesinė sąjunga prašė konservatorių įvertinti mokytojus niekinantį, tuomet buvusio partijos nario, laidų vedėjo Algio Ramanausko pasisakymų ir žadėjo kreiptis į teisėsaugą.

Tuomet portale alfa.lt A.Ramanauskas pasisakė:

„ar galima užmušti mokytoją? Be abejo, jeigu to reikalauja būtinasis reikalingumas ir viešas interesas“, svarstoma, kad „į mokyklą apskritai galima neiti, nes yra Gūglas“

Šį kartą Algis Ramanauskas pasireiškė savo viešoje Facebook paskiroje:

Gerbiami vaikai. Aš žinau, pamenu iš savo patirties vaikystėj, kad rėkianti boba klasėje yra baisoka. Bet bijoti NEREIKIA. Nebijokit jos. Jei boba „mokytoja” loja, ATSISTOKIT visi KARTU ir išeikit iš klasės.

Prieš tai, aišku, įrašykit jos lojimą, kaip tai padarė šis drąsus mokinys ar mokinė, straipsnyje. Jeigu rėkianti boba pavartos prieš jus fizinę jėgą, NEBIJOKIT kirsti jai į snukį. Tai ne taip baisu kaip atrodo.

Jos reakcija bus vienintelė: ji išsigąs ir liausis, bus šoke. To pakaks, kad ramiai dingtumėt iš mokyklos. Kirsti į snukį geriausia kumščiu iš apačios į smakrą, kad boba nudribtų. Alkūnė irgi OK. Jei avite sunkius žieminius batus, kirskite batu bobai tiesiai į blauzdos kaulą. Daryti tai galite tik tuo atveju, jei boba jus puola fiziškai.

Tai vadinama būtinąja gintimi. Būtinai apie tai papasakokit tėvams ir dėkit viską į Feisbuką. Supraskit kad tokia rėkianti boba yra rusifikacijos produktas, o Rusijoj rėkiama tik tol, kol negaunamas atitinkamas atkirtis.

algis ramanauskas

Linas Naujelis


Patiko? Pasidalinkite!