Patiko? Pasidalinkite!

Grybauskaitės ir „Landsbergių” gaujos politikavimo pasekmė. Lietuva tapo lydere tarp Europos ir Kanados šalių pagal persekiojimus ir patyčias tarp vaikų ir paauglių, praneša Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO)

Dalios Grybauskaitės valdymo laikotarpiu viešai buvo skatinama neapykanta kitaip mastantiems ir kitokią nuomonę turintiems žmonės, jie viešai buvo menkinami iš jų buvo šaipomasi ir visa tai persidavė į vaikų sąmonę. Štai keletas Grybauskaitės ordinais apdovanoto A. Ramanausko pasisakymai:

Algis Ramanauskas: Jeigu rėkianti boba „mokytoja“ pavartos prieš jus fizinę jėgą, NEBIJOKIT kirsti jai į snukį

Bomžai, išsigimėliai, agentai ir visokie kitokie ne kaip atrodantys asmenys (video)

Po šitokių viešų pasisakymų ir publikacijų, kuriuos pradeda kopijuoti vaikai, nes tai pasakė visiems gerai žinomas „autoritetas”, kurį rodo per televizorių.

PSO tyrimo duomenimis, 2018 metais Lietuvoje beveik kas trečias 11–13 metų paauglys susidūrė su patyčiomis, o persekiojimų rengime dalyvavo beveik kas ketvirtas berniukas ir kas septinta mergaitė.

Aukščiausias patyčių lygis — tarp trylikamečių: šioje amžiaus grupėje persekiojimus patyrė 32 procentai berniukų ir 31 procentas mergaičių, vienuolikmečių grupėje šie rodikliai yra 29 ir 26 procentai, penkiolikmečių grupėje — 26 ir 21 procentas.

Taip pat pažymima, kad Lietuvoje trylikamečių grupėje patyčiose dalyvavo 24 procentai berniukų ir 17 procentų mergaičių, penkiolikmečių grupėje — 30 ir 15 procentų, vienuolikmečių grupėje — atitinkamai 20 ir 11 procentų.

Bendras tarptautinis PSO tyrimas „Mokyklinio amžiaus vaikų elgesys sveikatos atžvilgiu” (HBSC) per daugiau nei 30 metų laikotarpį pateikia informaciją apie 11, 13 ir 15 metų berniukų ir mergaičių elgesį, susijusį su sveikatos būkle, gerove ir socialine aplinka.2017 ir 2018 metų tyrimų rezultatų ataskaita pateikia duomenis apie daugiau nei 220 tūkstančių paauglių iš 45 Europos bei Kanados šalių ir regionų.

PSO


Patiko? Pasidalinkite!