Patiko? Pasidalinkite!

Lietuva tampa visiška bananų šalimi. „Facebook’as” įvedinėja savo taisykles, prieštaraujančias LR įstatymams, blokuoja paskyras už neva kažkokias neatitinkančias jų „bendruomenės standartų”. Valstybė valstybėje! O gal mes rimtai tapome viena iš JAV valstijų, kurioje visi politikai galvas sukišę į JAV užpakalį, kaip kokie „rudnosiukai”?

Pradžioje kreipiamės į  „Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnybą” sekantis žingsnis bus JT arba kitos ES institucijos.

Kreipimasis:

Lietuvoje veikia socialinis tinklas „Facebook.com”. dauguma lietuvių naudojasi šio socialinio tinklo paslaugomis. Lietuvos teisėsaugos struktūros socialiniame tinkle padarytų asmenų nusižengimus traktuoja, kaip padarytą nusižengimą Lietuvoje.

Lietuvoje taip pat vykdantis socialinis tinklas „Facebook.com” mano manymu pažeidžia LR įstatymus, tame tarpe kaip vartotojų ir pačią LR Konstituciją.

Jūsų prašome ištirti neteisėtus „Facebook.com” vykdomas vartotojų paskyrų blokavimus, dėl neva pažeistų moralės etikos ar kitų pažeidimų, nors tai yra oficiali valstybinė informacija. Pateikiu vieną iš pvz:

„facebook.com” tinkle buvo paviešinta „Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro” informacija:

„Europos ligų prevencijos ir kontrolės centras išplatino tyrimo, vykusio tarp vyrų, turinčių lytinių santykių su vyrais (VSV), ataskaitą. Europiniu tyrimu EMIS siekta surinkti kuo daugiau informacijos apie lytiškai plintančių infekcijų, įskaitant ŽIV rizikos veiksnius, prevenciją, paslaugas, poreikius tarp VSV. Šiame tyrime į atitinkamus klausimus apie lytinę sveikatą, gyvenseną, paslaugų prieinamumą atsakė 128 tūkt. VSV iš 48 Europos šalių, įskaitant Lietuvą.” Nuoroda į originalą:

http://www.ulac.lt/lt/naujienos/pranesimai-spaudai/paskelbti-europinio-tyrimo-rezultatai-tarp-vyru-turinciu-lytiniu-santykiu-su-vyrais

„Facebook.com” administracija tai vertina kaip neapykanta lytinėms mažumoms! (This post goes against our Community Standards on hate speech). Pagal ‘Facebook.com” Lietuvos valstybė viešina informaciją kuri yra neapykanta lytinėms mažumoms?

Visiškas absurdas! Prašome susisiekti su „Facebook.com” administracija ir ištirti šį skundą. Taip pat, pastebėtina, kad „Facebook.com” Lietuvoje teikia paslaugas naudodami asmens duomenų informaciją, o pilnavertės lietuvių kalbos šiame socialiniame tinkle taip pat nėra. Todėl visiškai neaiškios jų vartojimo sąlygos.

Ar mes esame Lietuva ar viena iš iš JAV valstijų vasalių, kurioje jau nebegerbiamos vartotojų teisės ir valstybinė kalba.

Tikiuosi, kad atliksite išsamų tyrimą ir išspręsite šią problemą, su kuria susiduria tūkstančiai Lietuvos vartotojų.

Jeigu prireiktų papildomų ekranų kopijų, prašome kreiptis, mielai jas atsiųsiu.

Vaidas Žemaitis


Patiko? Pasidalinkite!