Patiko? Pasidalinkite!

Manęs šituose rinkimuose daugiau niekas nenustebins. Panašu, kad manimi elito gaujos iš tiesų tiki. Neliko nieko, kaip tik pateisinti tą jų pasitikėjimą,- Rūta Janutienė parašė savo socialiniame tinkle Facebook

Taip Rūta Janutienė apibūdino Vilniaus miesto apylinkės teismas antradienio vakaro kreipimąsi į Vyriausiąją rinkimų komisiją (VRK), su prašydami panaikinti kandidatės  teisinę neliečiamybę.

Rūta Janutienė sekmadienį vykusiuose rinkimuose į LR Seimą, pateko į antrąjį rinkimų turą Žiemgalos rinkiminėje apygardoje. Rugsėjo 22-ąją dieną pakartotinai teks susikauti  su į antrą turą išėjusiu, Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) atstovu Liudiu Jonaičiu.

Už ką Rūtai byla?

Byla dėl 2016 m. pavasarį „Lietuvos ryto“ portalo, tarp jų ir televizijos laidoje „Patriotai“, buvo paskelbtos galimai melagingos žinios apie Lietuvos banko Priežiūros tarnybos direktorių Vytautą Valvonį.

Įdomiausia, kad būtent dabar reikia panaikinti Rūtai Janutienei neliečiamybę, o ne po rinkimų. Kokie vargšai nuskriaustieji Lietuvos banko „nabagėliai“, negali palaukti… .

Tai, kad elito gaujos Puola Rūtą faktas, bet faktas ir tas, kad pati Rūta toms elito gaujoms taip pat ilgai tarnavo. Negi „LRytą“ galima vadinti sąžininga ir padoria žiniasklaida?

Linas Naujelis

 


Patiko? Pasidalinkite!