Patiko? Pasidalinkite!

Vietiniai Venecijos gyventojai pasidalijo kadrais, kuriuose galima pamatyti vandenyje plaukiančias žuvis ir migruojančius paukščius

Dėl karantino Italijoje, susijusio su pasauline koronaviruso pandemija, vanduo Venecijos kanaluose tapo skaidrus, praneša „The Art Newspaper„.

Dabar miesto gyventojams draudžiama palikti savo namus be rimtos priežasties. Kadangi nėra pėsčiųjų, eismo kanalais, turistų ir dėl uždarytų muziejų miesto gatvės ir aikštės pradėjo atrodyti švaresnės.

​Mieste likę venecijiečiai gali nufotografuoti vandenyje plaukiančias žuvis ir migruojančius paukščius. Šios publikacijos Internete susilaukė tūkstančių „Like“ ir teigiamų komentarų.

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „Venice canals appear cleaner“

Pasaulio sveikatos organizacija naujo tipo koronaviruso COVID-19 protrūkį pripažino pandemija. Šiuo metu daugiau nei 150 pasaulio šalių užkrėsti daugiau nei 173 tūkst. žmonių, 7 tūkst. mirė.Lietuvoje iš viso šiuo metu patvirtinta 26 koronaviruso atvejų.

Nuo kovo 16 dienos visoje Lietuvos teritorijoje galioja karantinas, piliečiams draudžiama išvykti iš šalies.Žmonės, grįžę iš bet kurios užsienio valstybės, laikomi galimai užsikrėtusiais, jei jiems pasireiškia bent vienas ūmiai kvėpavimo takų infekcijai būdingas simptomas.

Be to keliautojams, grįžusiems iš bet kurios šalies, 14 dienų būtina izoliuotis. Jiems būtina kasdien matuotis kūno temperatūrą, stebėti sveikatą ir, jei atsiranda bent vienas ūmiai kvėpavimo takų infekcijai būdingas simptomas — staiga pradėjus karščiuoti, kosėti, prasidėjus dusuliui — pirmiausia būtina skambinti į karštąją liniją trumpuoju telefono numeriu 1808.

SN inf.


Patiko? Pasidalinkite!