Patiko? Pasidalinkite!

Sergu cukralige. Todėl ypač svarbu prižiūrėti ir tvarkyti savo galūnes, tuo tikslu lankantis pėdų priežiūros kabinete. Kiek šia tema esu kreipęsis, jau ir pats nebesuskaičiuoju. Dar ir prie direktoriaus Galiausko. Reikalai, tačiau, nejuda į priekį, tad tenka kreiptis vis aukščiau.

O esmė štai kur. Kiekvienąkart atlikęs pėdų priežiūros procedūras, iškart einu į registratūrą atsižymėti sekančiam vizitui. Registratūroje priregistruoja ne iškart, nes jau antrą sykį iš eilės paaiškėjo, kad laisvos dienos į kompiuterį dar nesuvestos, tad man, stipriam ligoniui, teko ten vykti dar ir kitą dieną. Tiesa, galėčiau prisiregistruoti internete, svetainėje www.sergu.lt, tik centro poliklinikai šios paslaugos neužtenka smegenų susiinstaliuoti savo laikmenyse – jau bene antras dešimtmetis. Taip ir maitinama sergančiuosius net nežadamais tesėti pažadais.

Ką gi, nėra vietos eilėje, tai nėra. Tačiau iš nuostabos kitą dieną net išsižiojau, informatorei pranešus, kad būsiu priregistruotas lygiai po trijų mėnesių, ir nė diena anksčiau. Išeitų, jog išpuolus bet vienai išeiginei, ketvirtam nemokamam vizitui laiko man nebeužteks. Nes metai turi 12 mėnesių ir nė diena ilgiau!

Tikiuosi, mano matematika suprantama? O toliau – dar gražiau. !!Iš ministerijos gaunu atsakymą, jog turiu kreiptis į savo sveikatos (ŠCP) priežiūros įstaigą, kuri nuspręs, ar reikalinda plėsti etatą mano aprašytoje situacijoje. Biurokratijos viršūnė!! Nors imk ir išpleškink! Iki kiek reikia būti psichiškai nesveikiems, kad kurpti tokius raštus? Pastebėjau, jog biurokratai pradėjo kelti galvas iškart po to, kai gavo savo valdžios nurodymą besikreipiantį grąžinant pas jį nuskriaudusijį ir iš jo pasityčiojusį. Štai dėl ko mes nekenčiame savo valdžios, štai kodėl pastoviai galvojame ją nuversti. Ir taip vieną kartą tikrai atsitiks!

Bet palikime tai ateičiai. Ateičiai ne tik bukapročių, bet, labai gali būti, jų visam šeimos medžiui. Užtat, kad „prisikakojo“ aukščiau kaklo.

Beje, ministerija man parašė, jog turiu visą mėnesį jų raštą apskųsti. Kokį mėnesį, vištpročiai? Juk ši diena jau praėjo!!

Voldemaras Zacharka


Patiko? Pasidalinkite!