Patiko? Pasidalinkite!

UAB „Delfi“ 100% akcijų priklauso estų žiniasklaidos bendrovei „Ekspress Grupp“, kuri 2022 metais nusipirko naujienų agentūrą „Elta“. Galima sakyti, kad “Delfi” ir “Elta” yra ta pati “šaika”. Naujienų portalą „15min“ valdo UAB „15min“, kurio šeimininkui priklauso ir naujienų agentūra “BNS”. “BNS” bei naujienų portalą 15min.lt valdo Estijos oligarchas Marguso Linnamae.

Pažiūrėkime kaip užsienio oligarchams priklausančios naujienų agentūros ignoruoja Eduardą Vaitkų

Eduardas Vaitkus:

“ELTA taip pat primena, kad apie dalyvavimą prezidento rinkimuose jau yra pranešusi Žmonių partijos narė, premjerė Ingrida ŠIMONYTĖ, žaliasis valstietis Aurelijus VERYGA, Kazlų Rūdos meras Mantas VARAŠKA, buvęs kariuomenės vadas Valdas TUTKUS ir politinę partiją kuriantis visuomenininkas Antanas Kandrotas-CELOFANAS.

Pasak įmonės ELTA, kol kas daugiau NĖRA nė vieno, kuris būtų pasiskelbęs apie ketinimus dalyvauti rinkimuose dėl valstybės vadovo pareigų.

PRIMENU. 2023 metų rugsėjo mėnesio 07 dieną ELTA išplatino Eduardo VAITKAUS apmokėtą pareiškimą apie dalyvavimą Lietuvos prezidento rinkimuose 2024 metais ir programą (nuoroda spausti čia)

Vyriausiajai rinkiminei komisijai šiandien apskundžiau BNS ir 15 min veiksmus, pašalinant mano interviu (kuris buvo politinės reklamos sudėtinė dalis) ir taip sudarant man nelygiateises sąlygas rinkiminėje kovoje.

Įstatymo Diktatūra yra vienintelis Lietuvos sėkmės raktas.

Eduardo Vaitkaus  “15 min” pašalintą interviu galite perskaityti čia -> (nuorodą spausti čia).

SN inf.


Patiko? Pasidalinkite!