Patiko? Pasidalinkite!

Yra toks veikėjas, kuris ilgą laiką praleido už Atlanto, t.y JAV, o grįžęs patapo didžiuliu Lietuvos patriotu ir “prisiplakęs” prie Rolando Pakso, tapo jo fanatiniu “gerbėju”.

Į tuos kurie pabėga į JAV ir po to, grįžę tampa patriotais, aš asmeniškai žvelgiu labai atsargiai. Mano manymu, jeigu žmogus jau kartą išdavė savo tėvynę, juo pasitikėti negalima.

Juozas Ivanauskas – žurnalistas, publicistas, teatro režisierius, politikas. Žmogus kuris paskambinęs mėgsta kalbėti ištisas valandas, neleisdamas pašnekovui ištarti nei žodžio. Fanatiškai įkalbinėjantis palaikyti Rolandą Paksą ir jo idėjas, o tuos kurie su jo pasiūlymais nesutinka, apdirba viešoje erdvėje ir nepagrįstai išvadina aferistais.

Šiuo metu Juozas Ivanauskas yra oficialus Europarlamentaro Rolando Pakso padėjėjas.

“Būkime vieningi” visuomet palaikė ir palaikys Rolandą Paksą, kaip neteisėtai atstatydintą LR prezidentą. Bet nuo jo oficialaus padėjėjo Juozo Ivanausko (kuris paskutiniu susipyko su visais Rolandą Paksą palaikančiais aktyviais žmonėmis, bei informacinių leidinių redaktoriais) atsiriboja.

Kyla įtarimų, kad Juozas Įvanauskas galimai yra užverbuotas JAV spec. tarnybų ir “priplaktas” prie Pakso, kad sužlugdyti galutinai jo politinę reputaciją. Neatmetamas variantas ir tai, kad jis yra infiltruotas ir į “Laisvą laikraštį” kaip dezinformatorius ir melo skleidėjas, specialiai pakenkti “Laisvo laikraščio” ir jos redaktoriaus Aurimo Drižiaus reputacijai.

“Būkime vieningi” atsiriboja nuo Juozo Ivanausko veiklos ir nutraukia tolimesnį bendradarbiavimą, bei jo straipsnių ir publikacijų skelbimą “Būkime vieningi” tinklalapyje.

Linas Naujelis

 

 

 


Patiko? Pasidalinkite!