Patiko? Pasidalinkite!

Dvi broliškos šalys Baltarusija ir Rusija pagaliau suprato, kad tik suvienijus jėgas galima atbaidyti JAV ir ES maitvanagius, kurie suka ratus virš Baltarusijos ir laukia momento kada būtų galim nuversti jos prezidentą ir vietoj jo pasistatyti savo vasalą

Baltarusija kartu su Rusija nuo 2021 m. turės bendras sistemas, tokias kaip muitų, prekybos, bankų priežiūros, naftos, dujų, elektros rinkos reguliavimo. Šie susitarimai planuojami pasirašyti jau šių metų gruodį.

Baltarusija yra teik politiškai, tiek genetiškai giminingos su Rusija, todėl jokia grėsme negresia. Todėl tautiškų vertybių išsaugojimui grėsmės visiškai nėra. ES primeta savo gėjų ir tolerancijos taisykles, o iš Rusijos to tikrai tradicines vertybes išpažįstančiai ir saugojančiai Baltarusijai negresia.

ES vasalai trimituos apie Baltarusijos savarankiškumo praradimą, bet apie tai, kaip pvz., Lietuva praktiškai bet kokį įstatymą turi derinti su ES, kad šis neprieštarautų. Dėl laisvės ir vertybių išsaugojimo, Rusija kaip partneris Baltarusijai labai tinka.

Tai yra praktiškai viena tauta, tas pats yra su Lietuva ir Žemaitija, bet vakarų diktuojama politika ir istorijos klastotojai, Lietuva atjungė nuo giminingų tautų ir pavertė jas mankurtėmis.

N, R1a Genetinis kodas Lietuvių genetika

R1a genetinis kodas kuris vyrauja Lietuvoje ir Žemaitijoje prasideda nuo Sibiro iki pat Vokietijos Riugeno salos. Ir tai yra tikrieji mūsų kraujo broliai, nežiūrint į kai kuriuos politinius nesutarimus.

Rugsėjo 6 d. Rusijos ministras pirmininkas Dmitrijus Medvedevas ir Baltarusijos ministras pirmininkas Sergejus Rumas pasirašė projektą „Baltarusijos ir Rusijos sutartinių veiksmų dėl sąjunginės valstybės sukūrimo realizavimo programa“, praneša RBC.

Lieka laiko klausimas, kada pašonėje turėsime LDK pavidalu atgyjančią vieningą valstybę.

BV inf.

 


Patiko? Pasidalinkite!