Patiko? Pasidalinkite!

Europos Komisija pagrasino iškelti bylą Lenkijai ir Vengrijai dėl LGBT asmenų teisių pažeidimų šiose šalyse, teigiama ketvirtadienį paskelbtame komunikate. Europos Komisija diktuoja visai Europai ir ne tik, kaip turi šalys elgtis LGBT atžvilgiu. Tos šalys ir jų vadovai kurie nesutinka su EK diktatūra yra išvadinami diktatoriais, o šalys skelbiamos nedemokratinėmis.

Europos Diktatūra ir išsigimę jos politikai nesupranta, kad jie patys ir sugriaus šią sąjungą.

Europos Komisija prieštarauja savarankiškai priimtam Vengrijos įstatymui, draudžiančiam platinti tarp nepilnamečių medžiagą apie homoseksualumą ir lyties keitimą.

Taip pat Europos Komisija nesutinka su tuo, kad daugelio Lenkijos regionų valdžia savo teritorijas paskelbė “zonomis, kuriose nėra LGBT žmonių”. Dėl to Lenkija sulaukė griežtos Europos struktūrų kritikos ir grasinimų riboti finansavimą iš Europos fondų.

“Europos Komisija pradeda procedūrą prieš Vengriją ir Lenkiją lygybės ir pagrindinių teisių apsaugos srityje… Abi valstybės turi du mėnesius atsakyti į Europos Komisijos pateiktus argumentus. Priešingu atveju joms bus išsiųsta argumentuota nuomonė, o kitu etapu bus kreipimasis į Europos Sąjungos Teismą”, — sakoma dokumente.

Vengrijos vadinamasis kovos su pedofilija įstatymas įsigaliojo praėjusį ketvirtadienį, nepaisant Briuselio perspėjimų.

Anksčiau pranešta, kad JAV Valstybės departamentas svarsto įvesti sankcijas Gruzijai dėl padėties su LGBT.

Vėliau EŽTT paragino Rusiją įteisinti tos pačios lyties asmenų santuokas.

SN inf.


Patiko? Pasidalinkite!