Patiko? Pasidalinkite!

Teigiama, kad Talinas gaus 295 milijonus eurų, Ryga — 792 milijonus, o Vilnius — beveik pusantro milijardo eurų

Iš visų trijų Baltijos šalių Lietuva gaus didžiausią sumą kovai su koronaviruso epidemija. Tai patvirtina išankstiniai Europos Komisijos duomenys.Dokumente teigiama, kad Estija gaus 295 milijonus eurų, Latvija — 792 milijonus, o Lietuva — 1,48 milijardo eurų.

Lietuva gaus penkis kartus daugiau pinigų nei Talinas ir du kartus daugiau nei Ryga.Kartu ataskaitoje teigiama, kad Estija ekstremalios situacijos atveju turi teisę gauti dar 397 milijonus eurų.

Iš viso iš ES fondų bus skirta daugiau nei 37 milijardai eurų kovai su koronavirusu. Lietuva dėl koronaviruso pandemijos visame pasaulyje sustabdė užsieniečių įvažiavimą ir paskelbė karantiną. Išimtys taikomos šalies piliečių šeimos nariams, asmenims, turintiems teisę gyventi Lietuvoje, diplomatiniam korpusui priklausantiems asmenims, taip pat NATO kariniuose vienetuose tarnaujantiems asmenims ir kitam kariniam personalui.

Iki kovo 19 dienos bus atidarytas humanitarinis tranzitinis koridorius užsieniečiams, grįžtantiems namo per Lietuvą.Pačioje Lietuvoje šiuo metu užregistruoti 22 koronaviruso atvejai.Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) paskelbė koronaviruso pandemiją kovo 11 dieną. Organizacijos duomenimis, pasaulyje yra daugiau nei 173 tūkstančiai infekcijos atvejų. Mirė daugiau nei septyni tūkstančiai žmonių. Iš viso virusas paveikė 152 šalis.

SN inf.


Patiko? Pasidalinkite!