Patiko? Pasidalinkite!

Dažniausiai artimam žmogui meilę rodome taip, kaip mes tai suprantame ir mokame. Taip, kaip mums patiems patinka ir norėtume, kad kitas tą patį darytų mums. Bet ar klausėte kito, kaip jis supranta meilę?

Ko jam reikia ir kas jį daro laimingu? Gal jai visai nereikia dėžutės saldainių ir gėlių, nors kitos dėl to alpsta. Užtektų tik kartais suplauti indus ir ji jaustųsi laimingiausia moteris pasaulyje. Jaustųsi mylima. Gal jam nereikia, kad aplink jį nuolat trypinėtumėt ir šokinėtumėt, o svajoja tiesiog kartais pabūti vienas ramybėje.

Už tokias suteiktas akimirkas mylėtų jus tik dar labiau… Tai tik keletas pavyzdžių pamąstymui. Ir čia nekalbame apie neįmanomus dalykus. Kalbame apie tai, ką būtent Jūs galite duoti tam žmogui. Jeigu tikrai mylite kitą žmogų ir norite, kad jis būtų laimingesnis, kartais užtenka tiesiog suvokti, ko jam tuo metu labiausiai reikia. Pabandyti jį suprasti.

Čia galima susidurti su sunkumu, kad vieni žmonės labiau empatiški ir tai jaučia intuityviai, o kiti nemato ir nesupranta. Antruoju atveju galima tiesiog nesigėdyti ir atvirai paklausti: “O kaip tu supranti meilę? Kaip tau galėčiau parodyti meilę?” Bendrų taisyklių, deja, nėra, nes kiekvienas žmogus ir situacija yra labai individualus dalykas.

Svarbiausia kalbėtis ir stengtis suprasti, pajausti kitą žmogų. Mokytis tai daryti nuolat. Ir neužilgo suprasite, kad laimingos kito žmogaus akys yra didžiausia dovana jūsų gyvenime.


Patiko? Pasidalinkite!