Patiko? Pasidalinkite!

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį dirbs Naujojoje Akmenėje, kur susitiks su septyniais Šiaulių regiono merais, verslo atstovais bei lankysis Vlado ir Laimos Chockevičių idėjiniame šeimos ūkyje „KasMes“.

Kartu su Prezidentu regione lankysis pirmoji ponia Daina Nausėdienė ir domėsis neįgaliųjų aktualijomis, socialinių paslaugų prieinamumu bei jaunimo užimtumu. Šalies vadovas su komanda jau dirbo Utenos, Telšių, Marijampolės regionuose, taip pat karantino sąlygomis nuotoliniu būdu dalyvavo susitikimuose su Klaipėdos regiono atstovais.

Prezidentas su komanda Šiaulių regione aptars COVID-19 įtaką šalies regionams bei Prezidento inicijuotą ekonomikos skatinimo paketą, kuris padėtų neutralizuoti Europos Komisijos ir Lietuvos banko prognozuojamą darbo užmokesčio šalyje mažėjimą. Darbo dienos metu taip pat bus aptartos Prezidento teisėkūros iniciatyvos, kuriomis siekiama suteikti daugiau galių savivaldybėms. Taip pat bus diskutuojama apie Prezidento siūlomą Korupcijos prevencijos ir Viešųjų pirkimų įstatymus.

Šalies vadovas 11 val. Naujosios Akmenės Kultūros rūmuose susitiks su Akmenės, Pakruojo, Šiaulių, Radviliškio Joniškio rajonų savivaldybių ir Šiaulių miesto savivaldybės merais bei Kelmės rajono mero pavaduotoju. Susitikime tradiciškai planuojama aptarti visam regionui aktualius klausimus, taip pat išklausyti ir įsigilinti į atskiroms savivaldybėms tenkančius iššūkius. Vėliau, 13 val., planuojama Prezidento ir jo patarėjų spaudos konferencija, kurioje šalies vadovas su komanda aptars susitikimo rezultatus.

14.30 val. šalies vadovas ir patarėjai dalyvaus susitikime su regiono verslo atstovais, su kuriais planuojama aptarti šalies ekonomikos ateitį.

16 val. Prezidentas kartu su pirmąja ponia vyks į Vlado ir Laimos Chockevičių idėjinį šeimos ūkį „KasMes“. Jauna šeima po daugelio metų emigracijoje grįžo į Lietuvą ir įsikūrė sodyboje Akmenės rajone. Smulkusis ūkis unikalus ne tik tuo, kad šeima visą ekologišką maistą sau užsiaugina patys, tačiau jame taip pat puoselėja laisvės, žmogiškąsias ir šeimos vertybės bei meilę Lietuvai.

Darbo dienos metu vyksiantys Prezidento patarėjų susitikimai yra darbiniai, juose gali dalyvauti tik iš anksto užsiregistravę dalyviai.

Prezidento darbo dienos Šiaulių regione programa su pastabomis žiniasklaidai:

11.00 val. Prezidento susitikimas su Šiaulių regiono merais (Naujosios Akmenės Kultūros rūmai, Nepriklausomybės al. 25). *Bus galimybė filmuoti ir fotografuoti Prezidento ir pirmosios ponios atvykimą ir bendrą nuotrauką su merais. Susitikimo pradžią filmuoti ir fotografuoti galės tik oficialūs fotografas ir operatorius.

13.00 val. Prezidento ir jo patarėjų spaudos konferencija (Naujosios Akmenės Kultūros rūmai, Nepriklausomybės al. 25).

14.30 val. Prezidentas susitiks su regiono verslo atstovais (Naujosios Akmenės Kultūros rūmai, Nepriklausomybės al. 25). *Susitikimo pradžią įamžina tik oficialūs operatorius ir fotografas.

16.00 val. Prezidentas ir pirmoji ponia Diana lankysis Vlado ir Laimos Chockevičių šeimos ūkyje „KasMes“ (Gėlių g. 23, Gulbinai, Akmenės r.). *Bus galimybė dalyvauti žiniasklaidos atstovams.

Pirmosios ponios Dianos Nausėdienės programa Šiaulių regione:

11.00 val. Pirmoji ponia lankysis Akmenės rajono socialinių paslaugų namų Neįgaliųjų dienos centre (Nepriklausomybės g. 15A, Naujoji Akmenė). *Bus galimybė dalyvauti žiniasklaidos atstovams.

12.40 val. Pirmoji ponia lankysis Akmenės jaunimo centre (Dariaus ir Girėno g. 11, Naujoji Akmenė). *Bus galimybė dalyvauti žiniasklaidos atstovams.

13.15 val. Pirmoji ponia lankysis priklausomybių ligų reabilitacijos centre „Prieglobstis“ (Tilto g. 7, Dabikinėlės k., Akmenės r.). *Bus galimybė dalyvauti žiniasklaidos atstovams.

14.10 val. Pirmoji ponia lankysis Ventos socialinės globos namų Grupinio gyvenimo namuose (Žemaičių g. 36, Venta, Akmenės r.). *Bus galimybė dalyvauti žiniasklaidos atstovams.

president.lt inf.


Patiko? Pasidalinkite!