Patiko? Pasidalinkite!

Kažkieno nurodymu (duota zadanija) į LR Seimo konferencijas nebeįleidžia aktyvius Lietuvos Respublikos piliečius, kurie gina Lietuvos demokratines vertybes ir Lietuvos laisvę.

Į Seimą neįleidžiamų asmenų kas kartą daugėja, žmonės atvykę į konferenciją kelis šimtus kilometrų, yra tiesiog neįleidžiami. Jiems tiesiog yra pasakoma, kad jie yra įtraukti į kažkokius draudžiančius patekti į Seimą sąrašus.

Platesnės informacijos gauti iš Vadovybės apsaugos departamento gauti nepavyksta, vadovas Rymantas Mockevičius telefonu bendrauti atsisako (turimas patvirtinantis telefono garso įrašas), o sekretorė aiškina, kad asmenys aptarnaujami, tik raštu.

Raštai

Vienas iš neįleidžiamų asmenų Vilmantas Povilaitis surašė raštą, kurį adresavo LR Teisingumo ministerijai, LR Valstybės saugumo departamentui (VSD) ir Seimui. Raštas adresuotas Seimui, kaip suprantame turėjo būti padaugintas ir persiųstas visiems Seimo nariams. Nei vieno atsakymo iš Seimo narių negauta.

Gautuose atsakymuose matome, kad Vadovybės apsaugos departamentas nurodo, kad:

Vadovybės paslaptis.png

Pasirodo, kad kažkas sudarinėja sąrašus, asmenų, kurie patampa LR valstybės paslaptimi. Įdomu kas teikia šias rekomendacijas? Pirma mintis šauna į galvą, kad VSD (Vidaus saugumo departamentas), dar kitaip liaudyje vadinamas- saugumas. Kas daugiau gali teikti slaptas pažymas?

VSD atsakymas

VSD Vaidotas Mažeika atsakymas.png

VSD direktoriaus Dariaus Jauniškio pavaduotojas Vaidotas Mažeika teigia, kad:

VSD nesprendžia klausimų su patekimu į Lietuvos Respublikos Seimo pastatą ir nesudarinėja neįleidžiamų asmenų sąrašų.

kas ta “nematoma ranka”?

Tai kas tada juos sudarinėja ir dar po grifu “valstybės paslaptis”? Šie X failai greitai turėtų išaiškėti, jeigu nebus įsikišta “nematomai rankai” į LR teismų sistemą, kurioje yra pradėtas teisminis procesas, dėl draudimo patekti į LR Seimą.

Kovo 19 d. Vilniaus apygardos administraciniame teisme įvyko pirmasis posėdis, kuriame buvo svarstomas tokios neteisėtos veiklos klausimas. Į tesimą kreipėsi, taip į Seime vykstančias Zigmo Vaišvilos spaudos konferencijas nebegalintis patekti Stanislavas Ladinskis.

Zigmas Vaišvila pateikė vieną įdomią detalę, kuri gali VSD direktoriaus pavaduotoją Vaidotą Mažeiką padaryti valstybiniu melagiu. Z.Vaišvila teigia, kad valstybės Vadovybės apsaugos departamento atstovė teisme, pasielgė pilietiškai ir nurodė, kad jie yra, tik tarpininkai ir vykdo nurodymą, o nurodymą davė VSD Valstybės saugumo departamentas.

Tai kas pas mus yra valstybinis melagis?

Vaidas Žemaitis (VSD slapyvardis Vikingas)

 

 


Patiko? Pasidalinkite!