Patiko? Pasidalinkite!

Pramonės ir prekybos ministras Denisas Manturovas kalbėdamas apie projektą „Kortežas“ pranešė apytikslę šių automobilių pasirodymo datą. Prezidento limuzinas parengtas debiutuoti valstybės vadovo inauguracijai, o vyriausybės atstovai galės persėsti į sedano „Kortež“ modelius iki metų pabaigos.

Kotež Sedanas

„Manau, kad tai gali įvykti šių metų pabaigoje. Kitų metų pradžioje, kiekvienas panorėjęs jau galės įsigyti automobilius iš projekto “ Kortežas „, – sakė  pramonės ir prekybos vadovas duodamas interviu laikraščiui“ Vedomosti „.

Kortež Visureigis

Labiausia domimasi „Kortežo“ visureigiais, kurie pasirodys kitų metų pabaigoje.Anksčiau buvo paskelbta ir apytikslė „Kortež“ automobilių kaina: tikimasi, kad Rusijos rinkoje automobiliai bus parduodami už maždaug 6-7 mln. Rublių (85000€). Pramonės ir prekybos ministerijos vadovas pridūrė, kad „Kortež“ prabangos modeliai bus prieinami ir privatiems pirkėjams su skirtingais apdailos lygiais – nuo „ekonomiškos versijos“ iki prabangos versijos ir netgi šarvuotos modifikacijos.

Kortež Minivenas

Pirmi pardavimui pristatyti bus limuzinas ir sedanas, vėliau – minivenas ir visureigis. Šios mašinos jau ieško eksporto rinkų. Jos gali tapti Pietryčių Azija ir Artimuosiuose Rytuose (visų pirma JAE).

bukimevieningi.lt inf. parengta pagal „Vedomosti“


Patiko? Pasidalinkite!