Patiko? Pasidalinkite!

Gaila, bet neretai pasitaiko, kad moteriai galvą susukęs, daug visko jai prižadėjęs vyras staiga ima ir pradingsta. Ir tampa visiškai neaišku, kaip elgtis toliau, ar skambinti pirmai, ar laukti, kol jis pasirodys, ką jam sakyti, jei visgi sugrįš. Trumpiau tariant, daug moterų klausinėja, ką daryti, jei pradingsta vyras?

O daryti kaip tik nieko ir nereikia. Kategoriškai negalima skambinėti ir aiškintis, kodėl pradingo. Rašinėti žinutes, “atsitiktinai” pasigauti pakeliui iš darbo į namus, domėtis per bendrus pažįstamus jo reikalais – visa tai draudžiami veiksmai. Kodėl draudžiami? Todėl, kad taip darydamos, jūs tiesiogine prasme pradedate lakstyti paskui vyrą, kartis jam ant kaklo ir žemintis.

Būtina suprasti, kad jei vyras pradingo, reiškia, jums, matomai, jau ne pakeliui. Reiškia, jis neįsimylėjo jūsų iki ausų, nesusidomėjo. O jei ir parodė kokį nors pradinį susidomėjimą, tai pagarba jame net nekvepia.

O kaip galima kurti santykius su vyru, kuris akivaizdžiai jūsų negerbia? Tai – pirma. O antra – jeigu jis leidžia sau pradingti pačioje santykių pradžioje, tai nėra jokios garantijos, kad ateityje jis elgsis kitaip. Jums šito reikia?

Ir dar vienas klausimas, kurį turite sau užduoti, kai nežinote, ką daryti vyrui pradingstant: “Kodėl jis pradingo?”

Kokios gali būti tokio elgesio priežastys?

Jis pradingo specialiai, kad tokiu būdu nutrauktų santykius. Taip elgiasi silpnavaliai, nesugebantys išsakyti kitam žmogui tiesos į akis. Ar taktiškai nutraukti santykius. Bet kuriuo atveju, jeigu jis pradingo dėl šios priežasties, kam apskritai kažko imtis, kažką daryti? Jūs jam nepatikote, jūsų keliai išsiskyrė;

Jam atsirado skubių, neatidėliotinų reikalų. Bet nejaugi tokių skubių, kad nesurado net kelių minučių, kad jums paskambintų ir pasakytų, jog kelias dienas bus užimtas? O žinutei brūkštelėti ir pusės minutės pakanka. Nesiguoskite tuščiomis viltimis. Jei vyrui moteris patiko, jis paskambins, kad ir kas atsitiktų. Visada. Jeigu tik, žinoma, gyvas;

Jam kažkas nutiko. Tokioje situacijoje, žinoma, gali ir nepaskambinti. Gyvenime visko pasitaiko – ir avarijų, ir staigių ligų. Tačiau, pirma, tikimybė, kad jį ištiko nelaimingas atsitikimas yra labai maža, o antra – kai atsipeikės, jis būtinai jums paskambins.

Visa tai tinka pradiniam santykių etapui. Ką gi daryti, jei vyras pradingsta, kai santykiai ilgesni? Labai gaila, bet paguosti jūsų negaliu. Jeigu jis taip elgiasi, tai vėlgi šis elgesys byloja, jog jis jūsų negerbia. Moteris su normalia, sveika saviverte neleis nė vienam vyrui taip su ja elgtis. Suprantama, jei santykiai trunka ilgai, ji paskambins ir pasidomės, kas atsitiko, tačiau kai vyras pradingsta, prisiskambinti dažniausiai neįmanoma. Jis arba nekelia ragelio, arba išvis atjungia telefoną.

Aš irgi kažkada turėjau tokius santykius. Guodžiau save susifantazuotomis viltimis, kodėl jis dingo, bandžiau pateisinti, atleisdavau tokį elgesį. Nieko gero iš to vis tiek nesigavo. Paskui sužinojau, kad jis turėjo kitą moterį, su kuria ne šiaip susitikinėjo, bet kartu gyveno. O aš buvau tik jo pomėgis, kurį jis slėpė nuo savo sugyventinės. Buvo labai skaudu, bet būtent tai leido man suvokti, kad visiškai savęs nevertinu ir nemyliu.

Dabar, jei būčiau netekėjusi ir jei atsidurčiau tokioje situacijoje, nešvaistyčiau savo laiko ir dėmesio tokiam vyrui. Pradingo? Reiškia, viso gero. Viso gero visiems laikams, o ne iki pirmo jo atsiprašymo.

Tai – save gerbiančios moters pozicija. Moters su aukšta saviverte pozicija.

seimairnamai.eu


Patiko? Pasidalinkite!