Patiko? Pasidalinkite!

Moterims visada rūpėjo klausimas: kaip patikti vyrui, kaip išlaikyti jo susidomėjimą ateityje, galbūt visam bendrai nugyventam gyvenimui. Iš pažiūros problema išties sudėtinga. Kaip tik todėl moterys ir toliau kuria įvairias gudragalviškas strategijas, kad tik pasiektų savo puoselėjamą tikslą. Tačiau iš tikrųjų viskas yra daug paprasčiau.

Taigi. Kaip patikti vyrui.

Kad vyras visą laiką kraustytųsi dėl jūsų iš proto ir tiesiogine prasme nešiotų jus ant rankų ir kad jam net minties nekiltų dairytis į kitas, kad niekada jūsų nepaliktų – visam tam reikalinga tik viena savybė: sugebėjimas nuoširdžiai džiaugtis šiuo vyriškiu ir viskuo, ką jis daro jūsų labui.

Paprasčiau tariant, reikia būti realiai dėkingai ir tokiu būdu motyvuoti vyriškį stengtis dar labiau jus džiuginti.

Atkreipkite dėmesį, čia aš neturiu galvoje tokių keistų scenų, kaip pasitikti vyrą iš darbo su šlepetėmis rankose, džiugiai vizginant uodegą. Kalba eina ne apie tarnavimą, pataikavimą, įsiteikinėjimą ir kitus nesveikus reiškinius, būdingus priklausomybę ar kitų sutrikimų turintiems žmonėms.

Kalba eina apie tai, kad būtų ne pro šalį pastebėti, kad vyriškis jau sugrįžo namo ir trokšta jūsų dėmesio bei šilumos (jums ir pačioms turbūt norėtųsi to paties). Todėl bent kuriam laikui tiesiog atidėkite visus savo reikalus ir išklausykite žmogų. Arba tiesiog pasėdėkite šalia jo, kol ilsisi.

Labai svarbu būti moterimi, kuri ne šiaip apsimeta, kad myli ir gerbia savo vyrą, bet iš tikrųjų tai daro. Juk jeigu išties normaliai ir pagarbiai elgsitės su vyrais, o ne šiaip apsimesite, kad tai darote, bet ir toliau savo viduje niekinsite ir nejausite meilės, štai tada tasai meilės magnetas pakeis savo polius ir užuot traukęs, pradės stumti jus šalin, patikėkite.

Išmokite juo pasitikėti, prašyti pagalbos, paprasčiausiai nuoširdžiai žavėtis jo jėga, drąsa, išmintimi ir humoro jausmu. Tačiau, kaip jau sakiau pradžioje, visiškai pakaks tik šios vienos mūsų aprašomos savybės – gebėjimo džiaugtis ir būti dėkingai būtent šiam konkrečiam vyrui. Juk kaip tik ši strategija atneš jums tą rezultatą, kurio jūs siekiate ir padarys jus neįtikėtinai patrauklia jo akyse.

Todėl, mano mielosios moterys, įsiminkite vieną paprastą dalyką – vyras su malonumu ir dideliu džiaugsmu paklos visą pasaulį po jūsų gražiomis kojytėmis. Vyras išties visada pasirengęs stengtis jūsų labui, negailėti jėgų, tačiau tik vienu atveju. Taip atsitinka tik tada, kai jis realiai pamatys, jog būtent jis gali padaryti jus iš tiesų laiminga.

O pamatys jis tai tik tuo atveju, jeigu jūs jam apie tai pasakote ir parodote dėkingumą už visus jo veiksmus ir poelgius, atliktus vardan jūsų. Štai tada jis realiai pasijaus jūsų herojumi, o kuriam vyrui nesinori jaustis herojumi? Ir būtent todėl vyras paprasčiausiai negalės, o ir noro jam tokio nekils – palikti moterį, šalia kurios jam išsiskleidžia sparnai, moterį, kuri, jį pamačiusi, nušvinta šypsena… Juk viskas taip ir turi būti.

seimairnamai.eu


Patiko? Pasidalinkite!