Patiko? Pasidalinkite!

Aš esu vyras. Ir dėl to žinau, kaip myliu. Ir žinau, kaip myli kiti vyrai. Aš paprasčiausiai labai gerai pažįstu save, aš save tyrinėju, stebiu savo reakcijas. Ir matau, kad kiti vyrai niekuo nuo manęs nesiskiria. Visi turime tą pačią prigimtį ir gali nusišauti tie psichologai, kurie tvirtins priešingai. Mes visi – viena didelė bendrija, gyvenanti pagal socialinius dėsnius. Ir dauguma kreipia dėmesį tik į socialinius meilės požymius.

O man norėtųsi, kad atkreiptumėte dėmesį į įgimtus, prigimtinius meilės dėsnius ir mūsų fiziologiją. Tuo ir grindžiamas šis tekstas – žmogaus prigimtimi.

Taigi, kokie požymiai būdingi vyrams, išties mylintiems moterį?

 • Jis visada greta;
 • Jis atvirai kalba apie meilę;
 • Jis moka atleisti;
 • Jis daug galvoja apie moterį;
 • Jis gerbia moterį;
 • Neskriaudžia, nežemina, neįžeidinėja ir t.t.
 • Rūpinasi;
 • Grožisi ir žavimi moterimi.
 • Vengia kitų moterų;
 • Nupučia nuo jų visas dulkeles…

Dar kartą atidžiai perskaitykite mylinčio vyro požymius. O, kaip puikiai skamba! Kaip norisi tikėti šita rožine pasaka, juk ji tokia nuostabi!

Tik iš tikrųjų visus šiuos požymius sugalvojo moterys. Aš tiesiog nusirašiau visa tai iš kelių tinklapių, kuriuose rašė merginos apie tai, kaip, jų nuomone, myli vyrai. Įkaliau į Google paiešką frazę „mylinčio vyro požymiai“ ir ekrane atsirado krūva rožinių straipsnių šia tema.

Specialistės atsirado!

Visi šie požymiai turi tik netiesioginį ryšį su vyro jausmais. Jų gali turėti ir išties mylintis vyras. Arba vyras, kuris paprasčiausiai paklūsta socialinėms normoms. Tai ne meilės rodikliai. Biologine prasme jie praktiškai nieko nereiškia.

Prie vyriškos meilės požymių mes dar sugrįšime. O dabar įkiškime nosį į vyrišką sielą ir pasižiūrėkime, kas ten vyksta.

Ką jaučia mylintis vyras?

Pradžiai panagrinėkime štai ką.

Jūsų klaida yra ta, kad mylinčio vyro jausmus sutapatinate su mylinčios moters jausmais ir laukiate tų jausmų iš vyrų. Dar daugiau – jūs ne tik laukiate ir tikitės. Jūs reikalaujate. Reikalaujate, kad vyras viską darytų taip, kaip turi daryti mylinti moteris. Ir pykstate, jei vyrai nesielgia, kaip jūs norite.

Tikrą vyrą jūs paverčiate boba. Ir pačios paskui su tuo skuduru kankinatės.

Štai tu myli. Ir galvoji, kad vyras privalo tave mylėti lygiai taip pat, kaip tu myli jį. Jis turi jausti lygiai tą patį, ką jauti tu. O vyras jaučia kitaip. Iš čia ir nesupratimas, iš čia visos problemos.

Tai ką gi jaučia mylintis vyras?

Mylintis vyras jaučia tik viena. Atsakomybę. Vyriška meilė – tai atsakomybė už moterį. Nėra atsakomybės – nėra meilės.

O kas yra atsakomybė?

Vyras atsakingas už:

 • Moters saugumą;
 • Moters išvaizdą ir sveikatą;
 • Giminės pratęsimą.

Štai tie trys tikros vyriškos meilės požymiai. Tai tikroji vyriška meilė. Gamtos užprogramuota. Evoliucijos suformuota.

Tai ne tos rožinės meilės-seilės, prie kurių esate pratusios. Arba žurnalų ir serialų pripratintos nuo mažens. Ne žodžiai apie meilę, ne pasėdėti greta už rankučių susiėmus, ne dulkeles nuo jos nupūsti. Tai ne nuolatinis galvojimas apie moterį, ne grožėjimasis ja ir ne melagingų komplimentų pliurpimas.

Tai – atsakomybė už moterį. Atsakomybė – tai ir yra meilė. Meilė – tai ir yra atsakomybė.

O dabar panagrinėkime detaliau. Tuojau viską išsiaiškinsime ir pati prigimtis jums pakuždės, kiek visa tai teisinga.

Moters saugumas

Biologine prasme kiekviena jauna moteris – būsima mama. Dėl to gamta instaliavo į vyrišką meilės programą svarbų elementą – saugoti savo moterį nuo pavojų.

Kas kelia pavojų mūsų biologiniame pasaulyje?

 • Likti be maisto;
 • Likti be stogo virš galvos;
 • Kiti vyrai;
 • Na, o plėšrūnai šiais laikais jau ir patys nuo mūsų slapstosi…

Kaip tai pasireiškia santykiuose?

Likti be maisto. Vyras maitina, duoda pinigų maistui ar bent jau neprieštarauja, kai moteris naudojasi jo pinigais. Mylinčiam vyrui jo uždirbti pinigai – tai bendri pinigai. O ne vien tik jo. Kai kurie vyrai gali traktuoti tai kaip silpnumą. Atseit, aš nesėdžiu po padu, kad viską bobai atiduočiau. Kiti atiduoda ne viską. Arba atidavimas jam – didelė problema. Visa tai proga susimąstyti apie tikrąją meilę.

Likti be stogo virš galvos. Mylintis vyras aprūpina moterį būstu. Su sąlyga, kad gali tai padaryti. Ne visi, deja, turi nuosavus namus ir butus. Tačiau mylintis vyras pajėgus užsidirbti.

Kiti vyrai pavojingi! Mylintis vyras pavydės. Tai nereiškia, kad seks ir tardys, bet jeigu suteiksi pretekstą, jam suveiks instinktai ir jis nebegalės nereaguoti.

Plėšrūnai. Mylintis vyras nevedžioja savo moters į zoologijos sodą. Tai žiauriai pavojinga! Juokauju, savaime suprantama.

Moters išvaizda ir sveikata

Atminkite! Mylintis vyras investuos į jūsų grožį ir sveikatą. Jis nespaus pinigų ir nesakys, kad štai ši palaidinukė per brangi, paieškok pigesnės. Priešingai. Vyras puoš savo moterį kaip Kalėdų eglutę, darys ja gražia. Pačia gražiausia. Ir galite neabejoti juo, kai pasakys, jog jam jūs pati gražiausia pasaulyje.

Sveikata. Mylintis vyras netemps į namus kalno tortų. Jis greičiau pasakys „Užteks ryti šitą mėšlą, tai kenksminga! Nuo rytojaus eisime drauge rytais bėgioti!“

Mylintis vyras stengsis priversti, prašyti, tartis, kad jo moteris save prižiūrėtų ir būtų patraukli. Nepersivalgytų, netinginiautų, jis su ja sportuos, privers ją mesti rūkyti ir gerti, padarys ją gražia ir sveika. Sveika ir gražia. Nes jis už ją atsakingas!

O dauguma vyrų paverčia savo moteris ligotomis ir baisiomis. Nes jiems nusispjauti. Jiems vienodai rodo, kad jos pūškuoja dūmais kaip garvežiai ir pampia alų. Jiems nusišvilpti, kad jos persiryja. Kad mažai juda ir pamiršo, kad per daiktas yra asmenybės ugdymas ir tobulėjimas. Kai matau nutukusią moterį, man iškart aišku, kad vyrui į ją nusispjauti. Jei būtų kitaip, jis išmestų velniop visus tortus ir majonezą, maitintų ją košėmis ir vaisiais, vietoje saldainių ir sausainių. Jis išspaustų jai visus riebalus sporto salėje. O ne degraduotų kartu su ja priešais televizorių. Kokia, po galais, meilė? Ja čia netgi nekvepia.

Giminės pratęsimas

Jei vyras tempia laiką – tai ne meilė. Taip, jis gali baimintis atsakomybės, jam gali būti baisu prarasti tam tikrą laisvę. Tačiau mylintis vyras pasąmoningai siekia susilaukti iš savo meilės objekto palikuonių.

Net jeigu moteris prieštaraus ar susiklostys kitos aplinkybės. Nusispjauti. Jeigu myli, tai sekso metu paims ją už plaukų ir pasakys „Noriu nuo tavęs vaikų“. Ir pabaigs savo darbą tiesiai į ją, ir neleis darytis aborto. Niekada ir nė už ką.

Kas aš pasakyčiau savo moteriai darytis abortą?!!!

O štai nemylimai – prašom! Jaučiate, kuo čia kvepia? Kiek nemeilės sklando ore mūsų nuodėmingame pasaulyje?

Idealus meilės variantas – vyras norės vaikų iš jos vėl ir vėl. Tu pagimdei, o jis jau galvoja apie sekantį. Štai tada jis tave tiksliai myli, bus pats geriausias vyras ir tėvas.

Kuo daugiau vaikų, tuo stipresnė meilė. Tai faktas.

Jeigu vyras padarė tau vaiką (ir tai – atsitiktinai, taip gavosi) ir daugiau vaikų jam nereikia, akivaizdu, kad ir tu pati jam nelabai reikalinga. Jis pagal visuomenės normas privalo būti šeimos žmogumi, jis priverstas auklėti vaiką, o jausmų tau jis nejaučia. Tiesiog įprotis, visi žmonės taip daro. Ir tas įprotis labai greitai jam įkyrės. Jis paklūsta visuotinai priimtoms normoms ir galbūt jau seniai būtų tave po velnių pasiuntęs, jeigu ne tasai „ką žmonės pasakys“.

Evoliucijos požiūriu, kai tu laukies nuo vieno vyro, tau nekelia grėsmės kiti. Kitaip sakant, tavęs niekas iš jo nepaims. Dėl to vyras pasąmonėje žiauriai trokšta vaikų nuo moters, kurią jis iš tiesų myli tikra meile. Biologija.

Vyriška meilė

Visi kiti elgesio modeliai – viso labo fonas. Jei visi trys išvardinti faktoriai egzistuoja, vyras tave tiksliai myli. Ir jis gali elgtis pačiais įvairiausiais būdais kitose sferose. Dėl ko tu gali klaidingai nutarti, kad jis tau abejingas. Arba kad jis egoistas.

 • Vyras gali kaifuoti nuo savo raumenų;
 • Vyras gali ištisas paras prakiurksoti darbe;
 • Jis gali pamiršti paskambinti;
 • Gali užmiršti tavo gimtadienį ar vestuvių datą;
 • Gali pamiršti malonius žodžius, kurių reikalauji;
 • Jis gali kažkurioje sferoje tau nepadėti;

Tačiau visa tai – fonas. Antras planas ir tavo susigalvoti lūkesčiai. Tikra meilė slypi atsakomybėje už savo moterį. Ir nieko daugiau. Patinka jums tai ar nepatinka – tokia vyriškos meilės esmė.

O dabar – „namų darbai“.

Kiek tavo vyras atsakingas už tavo saugumą, išvaizdą ir sveikatą, ar nori jis vaikų? Gerai apie tai pagalvok. Galbūt pagaliau prašviesės galvelėje.

Prisimink buvusius vaikinus. Kokios atsakomybės jie ėmėsi už tave? Ar buvo tarp jų tokių, kurie iš tiesų mylėjo? Kaip būtent tai pasireiškė?

Pagalvok apie tai, kai gulsies miegoti. Pajausk vyrišką meilę visuose proto ir pasąmonės lygmenyse.

seimairnamai.eu


Patiko? Pasidalinkite!