Patiko? Pasidalinkite!

Kai narkomanui reikia narkotikų dozės, jis į lombardą neša parduoti viską, už ką galima gauti nors kiek pinigų – narkotikų dozei. Lietuvą taip pat išparduoda savo likusį turtą, tarp kurių, net paveldo objektai

Lietuvai kas metai reikia vis naujų “dozių”. Tai Trampas pareikalauja už gynybą susimokėti. Ir kas kartą, vis daugiau. Tai mokytojams reikia pakelti atlyginimus, tai nuskurdintiems pensininkams – pensijas. Visi prašo, o paimti nėra iš kur.

Pinigų Lietuva atsispausdinti kaip JAV negali, todėl ir išparduoda, tai ką dar turi. Lietuvos paštas išparduoda nemažai nekilnojamojo turto objektų, įskaitant ir paveldo objektus Vilniuje, Kaune bei Klaipėdoje.

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „klaipėdos paštas“
Klaipėdos centrinis paštas

Valstybės valdomas Lietuvos paštas centrinio pašto pastatą Kaune aukcione pardavinės už 3,3 mln. eurų. Klaipėdos centrinio pašto pardavimo aukciono pradinė kaina 1 mln. 560 tūkst. eurų. Sostinės centrinio pašto pastatą gruodį aukcione pardavinės už daugiau nei 10 mln. eurų pradinę kainą.

Bendradarbiaudamas su nekilnojamojo turto agentūra „Newsec“ Lietuvos paštas tęsia pagrindinėje veikloje nebenaudojamo ir perteklinio nekilnojamojo turto pardavimą.

Vienu žodžiu vyksta išpardavimas!

Kas sekantis? Lietuvos geležinkeliai? Po to, nereikalingi, pertekliniai – Gedimino bokštas ir Trakų pilis? Pigiausiai buvo parduota “Mažeikių nafta” už simbolinį 1 litą.

BV info.

 


Patiko? Pasidalinkite!