Patiko? Pasidalinkite!

Lietuva 2019 gegužę įtraukė garsų Rusijos atlikėją Grigorijų Lepsą į šalyje nepageidaujamų asmenų sąrašą, dėl jo „įtariamų“ ryšių su nusikalstamu pasauliu.

Latvijos užsienio reikalų ministras asmeniškai nusprendė įtraukti atlikėją Grigorijų Lepsą į nepageidaujamų asmenų sąrašą

Latvijos užsienio reikalų ministras Edgaras Rinkevičius Rusijos atlikėją Grigorijų Lepsą įtraukė į šalyje nepageidaujamų asmenų sąrašą. Apie tai jis parašė savo „Facebook“ puslapyje.

Užsienio reikalų ministras rašė, kad priėmė tokį sprendimą remdamasis Valstybės saugumo tarnybos vertinimu ir Imigracijos įstatymo 2 dalies 61 punktu.

Liepos mėnesį Latvijos vidaus reikalų ministerija nerado priežasčių įtraukti Lepsą į nepageidaujamų asmenų sąrašą. Nors prieš tai teisingumo ministras Janis Bordansas teigė, kad Lepsui reikia uždrausti įvažiuoti į Latviją.

Vidaus reikalų ministerija teigė, kad kompetentingos institucijos turėtų pranešti VRM, kad užsienio pilietis užsiima nusikalstama veikla, kelia grėsmę nacionaliniam saugumui ar viešajai tvarkai, o tokių pranešimų apie atlikėją nebuvo.

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!