Patiko? Pasidalinkite!

Kaip ir buvo tikėtasi, „vienkartinės“ partijos vadas po rinkimų tęs savo ramų gyvenimą. Prieš rinkimus visuomet būna įsteigiami visokiausi judėjimai, partijos, santalkos, sandraugos ir susivienijimai, kurių vadovais yra pastatomi „seni kadrai“. Tokie judėjimai atlieka nukanalizavimo vaidmenį, nes po vieną jie niekada nesurinks būtino balsų skaičiaus, todėl po rinkimų yra „likviduojami“ kaip kokios laikinos kalėdinės dekoracijas ant eglutės – šeimininkai tiesiog jas nurenka.

Landsbergio-sorošistų praktika rodo, kad tai jau daugelį metų suveikia. Į judėjimus yra „pastatomi” ištikimi „kadrai”, kurie padarę savo darbą, gali ir toliau gyventi savo ramų ir gerai apmokamą gyvenimą. Rusai juos vadina „spiaščie” (miegantys), o kai ateina laikas, jie yra pažadinami vienai ar kitai operacijai. Nepriklausomybės signatarai iki šiol gauna solidžias signatarų rentas ir nesiruošia jų atsisakyti… Kai kurie iš „gelbėtojų” dirba valstybinėse įstaigose ir įmonėse, kuriose gauna solidžius atlyginimus.

Kartų solidarumo sąjungos-Santalkos Lietuvai lyderis Arvydas Juozaitis traukiasi iš partijos pirmininko pareigų, parašė „Kauno diena“

Ekspertai.eu primena, kad Lietuvos Centro partijos „Gerovės Lietuva“ vadovas Naglis Puteikis ir partijos „Kartų solidarumo sąjunga–Santalka Lietuvai“ lyderis, judėjimo „Lietuva yra čia“ vadovas A. Juozaitis drauge planavo sėkmingai dalyvauti 2020 m. Seimo rinkimuose.

Buvo žadama sutelkti dešimtis, šimtus tūkstančių ar net milijoną žmonių, tačiau to padaryti nepavyko, o N. Puteikis nuėjo dirbti Seimo nario Petro Gražulio pagalbininku.

Kiek anksčiau vienas partijos „Tvarka ir teisingumas“ lyderių Vytautas Kamblevičius pranešė įsitikinęs, kad filosofas A. Juozaitis taps naujai kuriamos partijos vadovu ir organizuos revoliucinį proveržį.

Tačiau naujai kuriamos partijos lyderiu A. Juozaitis netapo ir proveržis nepavyko, o V. Kamblevičius išnyko.

Parengta pagal ekspertai.eu inf.


Patiko? Pasidalinkite!